Njihuni me bashkëshortin e Ryva Kajtazit

Ryva Kajtazi po shijon epitetin nënë.   Ajo ka prezantuar vajzën në publik, shkruan arbresh.info.   E, bashkë me vajzën në fotot e mëposhtme shihet edhe bashkëshorti i...

Young Zerka me fat, Ronela Hajati vajzë për shtëpi

Këngëtarja Ronela Hajati dhe korçari i famshëm gjithashtu këngëtar, Young Zerka, muajin që lamë pas konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë. Që prej asaj dite,...

Eni Koçi, si barbie në videoklipin e saj të ri (FOTO)

Këngëtarja bukuroshe, Eni Koçi është bërë mjaft aktive së fundmi me koncerte e projekte muzikore. Këtë muaj ajo pritet të vijë me një projekt tjetër. Eni...

Linda Halimi mezi njihet; ajo është transformuar dhe është në super-formë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi është shfaqur në super formë kohëve të fundit. Pas ndryshimit drastik në peshën e saj, shohim se Linda është...

Kush fshihet pas zërit të Feridës tek ‘Më fal’?

Seriali turk ‘Më fal’ ndiqet edhe në Kosovë. Tash e sa vite në ekranet e Alsat M vazhdon të emetohet ky prodhim filmik, shkruan arbresh.info. Aty...

Nëna e Ritës e emocionuar për koncertin e së bijës në Kosovë

Nesër shënohet 10 vjetori i pavarësisë së Kosovës. Për festimin e dekadës së parë të shtetit janë organizuar një sërë aktivitete kulturore-artistike, shkruan lajmi.net. Ndërsa, në...

Një nuse si Learta, kështu shërben çajin dhe ëmbëlsirat…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së...

A e dini se Remzie Osmani vozit këtë veturë luksoze? (FOTO)

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të mira shqiptare, shkruan Sovrani. Ajo me zërin  e saj ka arritur që të fitojë zemrën e publikut...

Urimi i Ermalit për 50 vjetorin e karrierës së Sabri Fejzullahut

Këngëtari Sabri Fejzullahu është një prej artistëve tanë që ka bërë vite e vite në skenën muzikore. Mbrëmë është mbajtur një koncert në nderë të...

Morenës ia bëjnë këtë gjë në veturën që e kishte lënë në parking (Foto)

Ka marrë një mesazh. Morena Taraku ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet se dikush i ka shkruar në xhamin e veturës së saj...