Ami merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)

Moderatorja Amarda Toska është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të dytë. Ka qenë Ermal Mamaqi ai që ka publikuar një foto me Amin dhe testin...

Mediet serbe shkruajnë edhe për nënën e Dua Lipës

Kurir është mediumi serb që ia ka kushtuar një artikull këngëtares së famshme shqiptare, Dua Lipës, të cilët ua janë referuar suksesit të saj...

E papritur! Fansi bën veprimin e “çmendur” për Encën

Për shumë personazhe të njohur duket se fansat kanë nisur të bëjnë veprime të papritura. Një prej tyre është edhe ky fans i këngëtares Enca...

Xhesika zbulon unazën e martesës së Afërditës

I ka thënë PO propozimit për martesë që ia ka bërë hokeisti çek Jakub Kindl. E kur Afërdita Dreshaj tha këtë përgjigje, Jakub i dhuroi...

Lori Hoxha çmend rrjetin me foton me bikini, por fansat vënë re diçka tjetër

Lori Hoxha e ka djegur “Instagramin” me fotot e fundit që po publikon nga pushimet, herë pa makeup, herë me bikini e herë duke treguar...

Ariana Fejzullahu e rinon për 30 vjet vjehrrën e saj

Re e vjehërr që duket se duhen, se kanë afërsi e se ja kalojnë mirë nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Nera e Ariana Fejzullahu janë shembull...

Afrona tregon pjesë nga shtëpia e saj dhe Bleros (Foto)

Blero dhe Afrona Dika pritet që këtë verë të kurorëzojnë dashurinë e tyre me një dasmë. Ndërsa çifti tashmë kanë blerë edhe shtëpinë në të...

Rita Ora nuk ndalet, fiton këtë çmim në ‘Global Awards’ (Foto)

Rita Ora ka fituar çmimin “Best Pop” në “Global Awards”, ceremoni kjo e cila  u mbajt në Londër. Rita ishte e nominuar në këtë kategori...

Angela Martini me poza joshëse në Instagram (FOTO)

Angela Martini është shkëputur tërësisht si duket nga bota e modës. Bukuroshen shqiptare ka kohë që nuk e kemi parë teksa sfilon në pasarelat botërore. Megjithatë,...

Nuk do ta besoni se me cilat personazhe i kanë krahasuar Majkun dhe Capitalin

Sot kanë lansuar këngën e re ‘Pasha jetën’. Përpos këngës, mjaft i komentuar ishte edhe klipi i Capital T dhe Majkut, shkruan lajmi.net Dyshja janë komentuar...