Fitojnë më shumë se partnerët e tyre

Edhe pse duket që meshkujt dominojnë, prapë janë femrat ato që mbretërojnë botën. Mirëpo, ndodh shpesh që ato mos të marrin meritat dhe pagesat e...

Nuk e imagjinoni dot se çka bën Tuna me Tianin në krahë

Çdo gjë rreth saj përbëhet lajm, ajo gjatë gjithë kohës është në vëmendje të medies e sidomos tashmë që ajo është bërë nënë, shkruan...

Elvana nuk ndalet! Çfarë po përgatit këtë herë!

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka publikuar në rrjete sociale disa foto mjaft provokuese. Përveç setit fotografik ajo ka treguar se është duke punuar për...

Kjo është nëna e Sinan Hoxhes e vjehrra e Andrres nga Kumanova (Foto)

Këngëtari Sinan Hoxha është mjaftë i popullarizuar dhe është ndër më të angazhuarit, sidomos në Diasporë. Pra, këngëtari është shumë i angazhuar jashtë, ku këndon...

Big Mama mbeti pa tekst në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës...

Këto ditë, artistët tanë kanë qenë të angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Me rastin e “Ditës së gruas”, performoi edhe këngëtarja Big Mama,...

Ami dhe Ermali bekohen me vajzë! (FOTO)

Cifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze. Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale...

Më në fund shuhet kurreshtja, Blero tregon nëse ka përfunduar lidhjen me Afronën

Ka ditë që në mediat online qarkulloi lajmi kinse këngëtari Blero Muharremi dhe e dashura e tij, modelja Afrona Dika i kanë dhënë fund...

Noizy mbolli pemë bashkë me Erion Veliajn: Grupi im është më i forti

Noizy është njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar. Ai shumë herë ka treguar edhe anën humane, duke befasuar me dhurata fëmijët, shkruan lajmi.net. Ndërsa, gjatë...

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio”

Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë. Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze që mbahen...

Harrojeni Gresen e Besjanen, shikoni Agnesen e Shkurte Fejzes

Këngëtarja Shkurte Fejza është nënë e tri vajzave dhe një djali. Ajo, ka folur edhe vetë për marrëdhënien e shkëlqyer me të bijat, që...