Fotoja e fundit e Geti dhe Marinës flet shumë për jetën e tyre në...

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca tashmë janë një ndër çiftet më të përfolura në skenën tonë Por, pas martesës së tyre dhe muajit të...

Zaimina sjell në jetë fëmijën e parë (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë. Njoftimin e ka bërë vet ajo përmes një postimi në rrjetet sociale, ku...

Së shpejti seriali më i ri “Schengen Visa” (Video)

Duke qenë se në Kosovë njëra prej temave kryesore është liberalizimi i vizave, kurse në anën tjetër kemi vështirësitë e qytetarëve për t’u pajisur...

Zanfina shoqërohet me këtë aktor të ‘O sa mirë’

Pas largimit të përkohshëm nga muzika, Adelina Ismailin jemi duke e parë si aktore në serialin ‘ O sa mirë’. Ajo po e luan rolin...

Nuk do e besoni se çka bënë Meda me bashkëshorten në pushime?!

Mehdin Përgjegjaj, i njohur si Meda është njëri ndër këngëtarët më të angazhuar si në mbrëmje muzikore ashtu edhe në ahengje familjare, shkruan Gazeta...

Eni ndez rrjetin me këtë fustan transparent, tregon më shumë se ç’duhet

Është njëra ndër artistet më seksi dhe më të reja që ka estrada, shkruan Gazeta Blic. Bukuroshja nga Shqipëria, Eni Koçi është mjaft e komentuar...

Kështu se keni parë asnjëherë Leonora Jakupin (FOTO)

Këngëtarja e njohur kosovare shquhet për stilin e saj interesant, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për artisten Leonora Jakupi e cila në çdo paraqitje vjen me...

Dafina në gjendje të keqe shëndetësore

Dafina dita ditës po arrin sukses në Amerikë, ku tash e sa kohë po jeton atje , shkruan Kosovarja. Mbrëmë është mbajt  ceremonia e ndarjes...

Rita Ora, pa të brendshme në ‘Grammy Awards’

Rita Ora tenton gjithnjë të tërheq vëmendjen e mediave me paraqitjet e saj të zjarrta, shkruan Gazeta Blic. E tillë ishte edhe paraqitja e saj në...

Samanta fillon punën në projektin e ri (Foto)

Ajo ishte një prej këngëtareve që rrëmbeu vëmendjen në “Kënga Magjike 2017”. Samanta me projektin e saj arriti që fitojë çmimin e Baladës më të...