E papritur: Shyhrejta, merr valltare ‘arabe’ për ditëlindjen e vajzës, kështu e ‘kall’ ajo...

Vajza e Shyhretës ka ditëlindjen e një festë madhështore u përgatit për të. Është Gresa, vajza e dytë e Shyhretës e cila bëri një atmosferë...

Kaq shumë është shëndoshur Arta Bajrami/FOTO

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami është shumë e dashur nga fansat e muzikës së saj. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, teksa në të...

Bëri tifo për Liverpool por Dua Lipa nuk e lë anash këtë detaj

E hapi Ligën e Kampionëve me hitet e saj.E pas përformancës magjike që bëri, Dua Lipa u kthye në tribuna sportive dhe ndoqi ndeshjen...

Nuk pranojnë lidhjen! Young Zerka për Ronela Hajatin: I kam futur dorën kur …

Romanca e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës ka disa vite që merr vëmendjen e faqeve rozë, por asnjëherë nuk është konfirmuar diçka. Fakti që sjellin...

Seldi konfirmon: Mimoza do ta veshë fustanin e bardhë

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë ndër çiftet më të reja të estradës shqiptare, që befasuan publikun me fejesën e tyre. Në një intervistë...

Ju duket paqësor? Këngëtari shqiptar: Kush më prish strofullën, i thy nofullën

Këngëtari shqiptar, Young Zerka që solli një rrymë tjetër muzikore në vendin tonë ka folur për mënyrën si prezantohen artistët në botë. Në intervistën për...

Albërien e ngacmojnë politikanët, ajo e pranon këtë fakt/VIDEO

Edhe pse është gjyshe, ajo vijon të jetë ndër gratë më të bukura shqiptare dhe komentohet shpesh për pamjen e saj. Sot këngëtarja Albërie Hadërgjonaj...

Dua Lipa mahnit në videon paralajmëruese të performancës në ‘Champions League’

Këtë vit, artistet shqiptare kanë ‘pushtuar’ futbollin në botë. Dua Lipa e ka konfirmuar lajmin se do të performoje në finalen e “Champions League”. Madje, këngëtarja...

VIDEO/ Rikthehen pas 6 vitesh Ghetto Geasy dhe Flori Mumajesi

Reperi nga Kosova, Ghetto Geasy ka sjellë projektin e tij muzikor “Dashni me raki”, duke u rikthyer pas 6 vitesh në bashkëpunim me Flor...

Bebe Rexha mëson asistentin e saj të flas shqip, do ju bëjë kaq krenar/VIDEO

Bebe Rexha është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila ka arritur të na bëjë shumë krenar me sukseset e saj. E kështu po vazhdon akoma...