Vajza e Sylejman Selimit ju çmend në imazhet e fundit!

Bëhet fjalë për Donika Selimin, e cila pos që karakterizohet me një pamje tejet të bukur ajo ka gjithashtu linja trupore tejet seksi. E madje...

7 vajzat shqiptare VIP që kanë bërë gjoksin: Foto para dhe pas

Tashmë operacionet plastike nuk janë më ‘tabu’ e aq më tëpër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e shoëbizit shqiptar. Disa e...

Ky detaj flet shumë për raportin mes kunatave, Tunës dhe Norës (FOTO)

Të dyja janë ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës, shkruan GazetaBlic. Flasim për Nora Istrefin dhe Tuna Sejdin të cilat kanë më shumë se...

Bebe Rexha bën një gjest jo të zakonshëm, ky është qëllimi i saj

Ajo që ka bërë Bebe Rexha rrallëkush do ta bënte Ka bërë një gjë jo shumë të zakontë. Bebe Rexha ka mbledhur shumë tekstshkruese dhe këtë...

Me këtë stil të ri të flokëve Luana zhgënjen fansat!

Luana Vjollca momentalisht është moderatorja më e përfolur në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.  Paraqitjet e saj bëjnë që ajo të jetë në top qendrën...

Gjoksi i Oriola Marashit bëhet objekt ‘gallate’, shpërthen rrjetin

Modelja e njohur Oriola Marashi është duke shpërthyer rrjetin me postimet e saj mjaft provokuese. Ashtu deh siç paralajmëroi Oriola Marashi nuk e ka në...

Dafina nuk e ndjen të ftohtin, pozon pa reçipeta (FOTO)

Duket se në këto ditë më temperatura të ulëta dhe me reshje dëborë, disa nga personazhet e showbizit, nuk i kanë aspak qejf. Këngëtarja e...

Sara Hoxha shëtitje me shokun e saj të ngushtë!

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha publikon shpesh foto me vogëlushin e saj London Noor. Nënë e bir janë duke shëtitur dorë për dore dhe duket...

Dua Lipa kërcënohet me vdekje, zbulohet kush qëndron mbrapa mesazheve

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka shprehur pëlqimin dhe dashurinë e saj për reperin Kanye West, por duket se kjo gjë i ka...

Reja e Remzie Osmanit e bukur e plot stil në paraqitjen e radhës (FOTO)

Bujkuroshja Gëzimi Krasniqi u bë e njohur që nga fejesa me djalin e këngëtares Remzie Osmanit, shkruan GazetaBlic. Ajo dhe Hammi kurorëzuan lidhjen e tyre...