Shkenda Dubova ekspozon të pasmet në Francë (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në...

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë. Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i...

Luana e ‘kallë’ Dentistin, shfaqe super seksi (Foto)

Është ndër prezantueset më atraktive të ekranit shqiptar. Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në paraqitjet publike, shkruan...

Fjolla nuk i ndal provokimet, ekspozon gjoksin (Foto)

Është në mesin e femrave më atraktive të estradës shqiptare. Këngëtarja është goxha aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë imazhet provokuese, shkruan lajmi.net. Në llogarinë...

Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

Valbona Bajraktari është një nga modelet më seksi në trojet shqiptare. Bukuroshja nga Peja në një prononcim për “Albanienshowbiz” ka thënë që ajo nuk ka...

Luftë mes Encës dhe Granit Xhakës, bëhet sebep Instagrami

Enca ka qenë dhe vazhdon të jetë mbretëresha e Instagram me plot 1.6 milionë ndjekës nga e gjithë bota. Të shumtë janë personazhet vip të...

Shkurte Gashi beqare? Kjo është e vërteta (VIDEO)

Jeta private e Shkurte Gashit është vazhdimisht në fokus të mediave. Ndonëse vetë nuk jep pothuajse asnjë detaj nga kjo pjesë, mediat vazhdimisht ‘gërmojnë’ në...

A vdiq “Axha Sheqë”

Kjo pyetje mund të tingëllojë tronditëse. Po, as më pak e as më shumë sesa tronditëse. Ama, këtë pyetje e ka bërë Vedat Bajrami, krahas...

Learta ka shtuar shumë peshë, ja si është bërë (Foto)

Reja e Shyhretit u bë njëra nga personazhet me të komentuara të shoubizit shqiptar që kur hyri në familjen e Shyhrete Behlulit. Ajo së fundi...

E kuruar në çdo detaj, Teuta Kurti vjen më joshëse se asnjëherë në imazhin...

Këngëtarja e njohur nga Mitrovica, Teuta Kurti, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor në treg. Kjo pasi ajo është shumë...