Edhe Ermal Fejzullahu nis pushimet në këtë vend luksoz (FOTO)

Pas angazhimeve të shumta që kishin gjatë festave të fundvitit, siç duket artistët shqiptar kanë zgjedhur vende luksoze për të bërë pushime, shkruan Gazeta Blic. Gjiko...

Dafina Zeqiri pranon një dhuratë nga fansat

Këngëtarja Dafina Zeqiri ndihet një njeri shumë me fat. Kjo për faktin se rreth vetes ka një numër të madh njerëzish të cilët e duan...

Majlinda Zeka sapo publikoi këtë foto, shikoni sa e bukur duket (Foto)

Majlinda Zeka gjithnjë po arrinë të mahnitë me bukurinë e saj. Ish- e dashura e reperit Majk, duket më e bukur së kurrë më parë. Majlinda...

Ja si turpërohet Dafina Zeqiri para Blerim Destanit

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret me seksi që ka Kosova, shkruan Gazeta Blic. Këngëtarja e lindur në Suedi është e pëlqyer shumë nga fansat...

Uuupss! Rasheli e thotë ‘troç’ dhe Live: Mamaqi ‘ma ka lypur’…(Foto)

Mbrëmjen e sotme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur. E ftuar në...

Ilda Bejleri në Dubai me pushime, po e shoqëron i dashuri i saj deputet?

Moderatorja shqiptare e sportit, Ilda Bejleri i ka bërë vetes dhuratë disa ditë pushim. Ajo ka shkuar t’i shijoj ditët e nxehta në Dubai prej...

Shihni sa të bukura janë bërë vajzat e Safete Mustafës! (Foto)

Donika dhe Elsa Hoti, janë vajzat e vetme të këngëtares sonë të dashur Safete Mustafa, shkruan “Kosovarja”. Vajzave në fjalë iu ka vdekur babai vite...

I kujt është ky avion privatë, që po hypin në të Vildania me Anxhelinën

Dy bukuroshet kosovare, Vidalne Zeneli dhe Anxhelina Hadergjonaj shihen vazhdimisht duke bërë jetë luksoze Së është kështu shihet edhe në fotot e tyre të fundit...

Flori Mumajesi ft Dj Vicky, publikojën këngën e re “Shanghai” (Video)

Artisti i muzikës, Flori Mumajesi në bashkëpunim me Dj Vicky sapo kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët. Kënga e cila mban titullin “Shanghai”, është...

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila pozon nudo pas dushit (Foto)

Ish-banorja e BB Xhensila Pere ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram. Pas fitores së ‘Dance with me, Xhensila është shfaqur nudo. Bukuroshja duket...