A e dini se Vlora Dumoshi ishte gruaja e këtij këngëtari të njohur?

Vlora Dumoshi për të gjithë ne njihet si anëtare e Lidhjes Demokratike të Kosovës, shkruan Gazeta Blic. Ajo sa përflitet për karrierën profesionale aq edhe për...

Vajza që emocionoi Aurela Gaçen, nuk njeh asnjë këngëtare shqiptare përveç saj

Aurela Gaçe që nga dalja e parë në skenë ka arritur të rrëmbej vëmendje të madhe të publikut. E edhe sot kur ajo ka vite...

Më në fund konfirmohet, Rita Ora rikthehet në vendlindje

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Rita Ora do rikthehet në vendlindjen e saj pikërisht për Ditën e Pavarëisë së Kosovës. Burime nga ‘Prive’ kanë...

Këngëtarja simpatike Juvi, me forma fizike perfekte!

Ajo eshte e bukur, sensuale dhe per me teper kendon bukur live! Bukuroshja Juvi, ka postuar disa foto ne te cilat tregon edhe linja...

“Zemër shqiptare”, nga Gentjana, një hit që do të këndohet kudo

“Zemër shqiptare” këshu quhet projekti më i ri i finalizuar vetëm pak ditë më parë edhe me një videoklip mjaft të përshtatur tekstit dhe...

Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet “cullak” dhe hanë bukë! (Foto)

Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet gati e tëra dhe ulët që të hanë bukë! Anjëza Branka është njëra ndër këngëtaret tona e cila...

Dafina Zeqiri provokon nga shtrati, mban dorën te ‘zogu’

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalon së provokuari. Edhe këtë herë ka zgjedhur rrjetet sociale për ta bërë një gjë të tillë, shkruan lajmi.netMe gjuhë jashtë...

Bafason këngëtarja shqiptare: “Unë dhe Sinan Hoxha jemi mbyllur në një dollap…” (FOTO)

Në emision e Roza Latit, “Why not” ishte si e ftuar speciale këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri. Moderatorja zbuloi edhe një sekret të Anxhelës...

Këngëtarja shqiptare ndahet nga burri, ka edhe një fëmijë

Një prej historive më jetëgjata mes artistësh mund të ketë marrë fund. Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Zaloshnja, mund...

Big Mama për ish dashurinë: E bëra edhe familjarisht, por…(VIDEO)

Emri i saj ishte ngado në mediat e shkruara e kërkesa për të qenë në intervista u rrit. Ishte hapi për tu dobësuar që...