Learta ka shtuar shumë peshë, ja si është bërë (Foto)

Reja e Shyhretit u bë njëra nga personazhet me të komentuara të shoubizit shqiptar që kur hyri në familjen e Shyhrete Behlulit. Ajo së fundi...

E kuruar në çdo detaj, Teuta Kurti vjen më joshëse se asnjëherë në imazhin...

Këngëtarja e njohur nga Mitrovica, Teuta Kurti, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor në treg. Kjo pasi ajo është shumë...

Dha dorëheqje edhe Oki!

Ai për këtë e ka informuar Kek-un Është një ndër aktorët më të dashur për publikun por ai është edhe ndër personat me aktiv...

E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive

Elita ekspozon linjat në bikini Ka disa ditë që çifti i shumëpërfolur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur pushimet. Çifti...

Pini pak ujë para se ta shihni Françeskën! Gjoksi i saj ‘eksplodues’!

Modelja e njohur Fanqeska Jace e cila në çdo paraqitje i çmend të gjithë me pamjen e saj, ajo cilësohet si njëra nder femrat...

Raportet e Kidës me Getinjon demantohen më në fund, kjo është e vërteta

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku. E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë...

Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare. E gjithë kjo në saje të djalit të...

Bleona zë mend, si kurrë më parë heq dorë nga fotot nudo (FOTO LAJM)

Këngëtarja Bleona Qereti është emër shumë i komentuar në mediat rozë. Kjo për shkak të veprimeve të saj dhe jetë luksoze që bën në Amerikë, për të...

E tepron Dua Lipa, shfaqet nga vaska (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet sociale. Pothuajse çdo ditë ajo publikon fotografie e video nga përditshmëria e saj, transmeton...

Rita Ora thyen një rekord personal

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja është në rrugë të mirë për të zënë dy vendet e...