Pak ditë para lindjes, Zaimina ka një surprizë

Muaj më parë kishte bërë bujë në medie lajmi që Zaimina Vasjari është shtatzënë. Këngëtarja pret që shumë shpejt të bëhet nënë, ndërsa ka zbuluar...

Majlinda shkon me dikë tjetër restaurantin ku shkonte bashkë me Majkun (Foto)

Vazhdimisht po flitet për të falë postimeve të saja shumica prej të cilave shfaqin Roanin simpatik. Por, me rast Majlinda nuk ngurron t’i eskpozojë edhe...

Kështu e puth Jehona Sopi bashkëshortin

Duket që Jehona Sopi e ka lënë fare muzikën, pasi lere që nuk po sjell më këngë të reja, por as nuk po e...

Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong

Sukseset për vajzat kosovare që kanë arritur famë në botë s'kanë të ndalur. Njëra prej tyre është Rita Ora, e cila e ka përmbyllur suksesshëm...

Zerka poston foto të re, kështu e quan Ronela

Young Zerka dhe Ronela Hajati janë dy nga artistët më të pëlqyer shqiptar. Përveç bashkëpunimit të vazhdueshëm në profesion, ata shumë herë janë komentuar edhe...

Ardian Bujupi sjell këngën e re “Handschellen” së bashku me Payy (Video)

Këngëtari Ardian Bujupi ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re. Kësaj radhe ai vjen në bashkëpunim me artistin Payy, në një këngë...

Dua Lipa 28 milionë klikime në një javë, feston suksesin me një fotografi në...

Këngëtarja Dua Lipa javën e kaluar solli projektin e saj më të ri “IDGAF”. Kënga u prit mirë nga publiku, dhe në vetëm pak ditë...

Blerona Zeqiri këmbëkryq me uniformë të UÇK-së..(FOTO)

Shumë shpejt u bë e famshme dhe hyri në listën e emrave më të përmendur në mediet rozë, shkruan Kosovarja. Edhe pse në fillim u...

Habit Soni Malaj: Kam kaluar dy muaj depresion (Foto)

Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shquar gjithmonë për vokalin e saj dhe këngët e veçanta. Vite më parë, ajo ishte e martuar me balerinin...

Fansja këndon për Ibrahim Tatlisesin, këngëtari emocionohet dhe fillon të qaj (Video)

Ibrahim Tatlises është një ndër këngëtarët më të famshëm të shtetit turk në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtari po vazhdon të jetë temë e mediave rozë turke,...