E dashura e futbollistit shqiptar të Milanit, “çmend” italianët (FOTO)

Te Milani aktivizohet edhe futbollisti i njohur me prejardhje arbëreshe, Mateo Musacchio. Mbrojtësi i ardhur nga Vilarealli nuk ka bindur deri tani me paraqitjet e...

Plas sërish mes moderatorëve, Luana thumbon keq Ermalin

U duk si një shaka por vërtet që shkëndijat e para kanë nisur mes Luanës dhe Ermalit. Ata e kanë kthyer zyrtarisht tashmë luftën...

FOTO/ Në dhomën e gjumit të Kim Kardashian…

Ajo mbylli një javë ku gjatë gjithë kohës mbajti në dijeni ndjekësit e vet në rrjetet sociale, fillimisht me disa poza të nxehta, e...

Albani viziton fansen e sëmurë, ja çfarë mesazhi emocional i jep (Foto)

Sidrit Bejleri dhe Alban Skënderaj i kanë vizituar dy fanse të sëmura dhe u kanë dërguar dhurata, ndwrsa ato janë emocionuar tej mase me...

Franceska Jace ekspozon pamjen pa grim (Foto)

Franceska Jace shquhet për pamjen e saj të bukur edhe kur nuk e mundon me shumë grim e produkte kozmetike. Në një imazh të publikuar...

Beatrix, Vildania dhe Anxhelina ‘pushtojnë’ Prishtinën!

Ato janë vajza mjaft seksi dhe të suksesshme në profesionet e tyre. Mesa duket modelja Vildane Zeneli dhe këngëtaret Beatrix Ramosaj dhe Argjentina Hadërgjonaj kanë...

Lajm i mirë, Elvana ka ardhur në Tiranë për të kënduar

Rikthimi në Tiranë pak ditë më parë dhe sinjali nga një studio muzikore ishte dyshimi i parë për projektin e ri të Elvana Gjatës. Jo më...

Kështu e quan Luana Vjollca “sheficën” e saj!

Pak kohë më parë trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të. Ndër urimet e shumtë që ka marrë ka...

Kur Genta Ismailin e ‘transformon’ kaq shumë frizerka…Nuk do ta njihni me këtë pamje

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur për lëvizjes e saj që...

Ajo numëron shumë fansa, por e dini fanse e kujt është vetë Rita Ora?...

Rita Ora është një emër i njohur në muzikën botërore dhe si e tillë, ajo ka krijuar mjaft fansa në mbarë botën. Megjithatë, pavarëisht gjithë famës dhe suksesit, Rita Ora...