Dhurata prezanton nënën e saj, ajo duket me e re se e bija

Sonte janë mbledhur e gjithë familja e Dhurata Ahmetajt. Këngëtarja nga Prizreni pak më herët përmes një postimi të publikuar në Instagram bëri të ditur...

Pas Morena Tarakut, Sasha Sobhani i ‘kapet’ kësaj këngëtare shqiptare

Lidhja dhe ndarja e modeles shqiptare, Morena Taraku bëri bujë të madhe anembanë mediave shqiptare. Muaj më parë ajo u zbulua se është në lidhje...

Prishen raportet në ‘Babastars’, kjo gjë dëshmon gjithçka

Duket se djemtë e labelit Babastars nuk i kanë punët shumë mirë mes vete. E kjo vërehet edhe në rrjetet sociale, ku duket se Visar...

Në pritje të ëmbël dhe plot stil. Ja 4 personazhet shqiptare

Shtatzënia është padyshim një nga momentet më të veçanta në jetën e një gruaje, është periudha që çdo femër shijon ditët e ëmbla të...

Seksbomba shqiptare del komplet lakuriq, fotot e saj bëjnë ‘masakër’ në rrjet…

Personazhi i njohur i showbiz-it shqiptar, Iva Aliko, është shumë e famshme për linjat e saj seksi dhe për fotot provokuese që poston vazhdimisht...

Po pret të bëhet nënë, por Kate Upton duket e mahnitshme në të brendshme

Modelja mahnit edhe pse është shtatzënë. Kate Upton ka bërë një set fotografik në të brendshmet e koleksionit më të ri të firmës ‘Yamamay”. E megjithëse...

Më në fund një baladë nga Capital T

Reperi pritet t’i rikthehet baladave. Pas shumë kohësh dhe shumë hiteve me këngë ritmike, Capital T pritet të rikthehet me një nga rep baladat me...

Lori Hoxha promovon bukuritë natyrore, por gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen

Është trashëgimtarja e njohur e “Top Channel” e cila shquhet për jetën e saj shumë luksoze dhe udhëtimet e panumërta Por si rrallë herë, destinacioni...

Rock grupi suedez “Madman’s Choice” këndon “Xhamadani vija vija” në Rahovec

Grupi suedez i rockut ka kënduar shqip në festivalin e vjeljes së rrushit në Rahovec. Bëhet fjalë për grupin “Madman’s Choice” , të cilët surprizuan...

Nuk ndalet Afërdita Dreshaj, shikoni si e ekspozon gjoksin edhe pas martesës

Afërdita Dreshaj nuk do të “mbushet mend” as pas martesës kur vjen puna te ekspozimi i saj në media. Në një fotografi të publikuar së...