Për Ajkunen këngëtaret tona shkojnë nga Kosova në Zvicër

Quhet Ajkuna dhe që nga emri kuptohet se është e veçantë. Emrin e saj e kishim dëgjuar prej kohësh, si një ndër artistet e...

Dhurata Dora shkëlqen në foton e fundit (Foto)

Dhurata Dora është njëra prej këngëtareve më të kërkuara aktualisht. Përpos këngëve të pëlqyera, ajo është e njohur edhe për pamjen e saj. Këtë e...

Baby G me para nëpër duar, por kush është financuesi? (Video)

Baby G edhe pse është futur vonë në tregun e muzikës, po shënon suksese të njëpasnjëshme. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, përmes të...

Të famshmet shqiptare që kanë tela në dhëmbë e që nuk i keni vërejtur...

I shihni të pozojnë me një pamje perfekte, por imazhe duke buzëqeshur nuk gjeni tek këto VIP-e shqiptare sepse fshehin një sekret. Për të...

Yllka Kuqi ironizon me pjesën tejtër të estradës: A ka nevojë ta prej hundën...

Një prej këngëtareve më të dashura të skenës muzikore shqiptare, ka thumbuar pjesën tjetër të kolegeve. Yllka Kuqi e njohur për potencën e saj vokale...

Pos Encës, edhe Genta Ismajli shton peshë

Genta ismajli është një prej artisteve që me sukses ka arritur të qëndrojë në majen e skenës muzikore shqiptare. Ashtu si ndodh edhe me këngëtaret...

Khloé Kardashian zbulon emrin e foshnjes së saj:

Prej disa ditësh fansat kanë pritur emrin e vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson: Emri i saj është True Thompson. Kardashian bëri njoftimin...

Enca paralajmëron publikimin e skenave “të sikletshme” të klipit “Dua”

Këngëtarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punën me videoklipin e saj të ri “Dua”. Ajo në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar publikimin...

Oriola Marashi godet me mëngjes! Nuk lë pa nxjerrë në pah “mollat” gjigante (Foto)

Ajo është një nga femrat më joshë në shoubizin shqiptar, shkruan GazetaBlic. Flasim për bukuroshen Oriola Marashi e cila që kur u bë pjesë e...

Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e “Coachellas”

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali "Coachella", i cili mbledh emrat më të njohur nga bota e muzikës. Pjesë e këtij festivali me...