Labinot Tahiri me video të rrallë: Isha 11 vjeç dhe këndoja kundër Serbisë (Video)

Deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri përmes rrjetit të tij social ka ndarë me miqtë e tij pjesë nga fëmijria e tij.   Tahiri ka postuar një...

Momenti rrëqethës kur magjistari e ngrinë moderatorin e “Kojshia Show”

Kemi parë momente nga më të ndryshmet në televizione, shkruan GazetaBlic. Por, moderatori i emisionit “Kojshia Show” me sa duket nuk e ka pritur t’i...

Lajmi për shtatzëninë e Mihrijes e shokoi Naimin!

I ftuar në emisionin e moderatorit Labinot Gashi, Naim Abazi lirisht mund të thuhet se pësoi një ‘shok’, shkruan Kosovarja. Në njërën anë i erdhi...

Kalon tek pika kufitare Kosovë-Shqipëri, aktori tallet për pagesën

Një lajm shumë aktual këto ditë ka qenë pagesa për taksat kufitare që i vuri kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Ky vendim kishte ngjallur reagime...

Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë kryetemë e medieve rozë javët e fundit.Pas martesës me milionerin maqedonas, këngëtarja është në pritje të fëmijës së parë. Ajo...

Qumili ndan një gëzim familjar, me të gjithë

Një nga humoristët më të mirë dhe më të pëlqyer të audiencës është edhe Sevdai Radogoshi që të gjithë e njohim si Qumili, shkruan...

Elita Rudi dhe Gjiko janë emra shumë të përfolur në mediet rozë.

Së fundi, çifti kanë udhëtuar për në Gjermani, për t’u larguar nga angazhimet e përditshme, shkruan lajmi.net. Ata shfrytëzuan rastin të shikonin nga afër një...

Dafina Zeqiri uron përkrah të dashurit

Këngëtarja Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, përmes të cilave edhe pse larg Kosovës, njofton fansat...

Përveç Goldit, Shefqet Krasniqi befason kur tregon se kë tjetër nga estrada e ka...

Ish- Imami i Xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi së fundmi erdhi në një intervistë krejt ndryshe nga ato që jemi mësuar t’a...

Rita Ora provokon gjysmë e zhveshur, shijon maksimalisht çokolladat që ka në prehër

Këngëtarja Rita Ora është shfaqur tejet provokative në fotot e fundit. Ajo, ka zgjedhur pikërisht këto foto provokative për t’i uruar besimtarët katolik për festën...