Bebe Rexha dhe pozat e saj (FOTO)

Bebe Rexha e cila tani është një nga emrat më të lakuar të momentit. Duke qenë figurë publike, dhe kujdesi për trupin dhe paraqitjet skenike...

Patë klipin erotik të Encës, por ky detaj ju ka ikur! (Foto/Video)

Ka disa javë që ajo kishte paralajmëruar projektin e radhës, madje publikonte vazhdimisht pamje gjatë xhirimeve, shkruan GazetaBlic. Flasim për këngëtaren Enca Haxhia e cila...

Beyonce dhe Jay-Z kopjojnë Kim dhe Kanye?

Jay-Z dhe Beyonce po akuzohen për kopjim të Kanye West dhe Kim Kardashian. Polemika filloi në mediat sociale javën e kaluar kur u njoftua turneu...

Dua Lipa në Sydney, sjell një imazh provokues me bikini

Këngëtarja e njohur Dua Lipa aktualisht ndodhet në Sydney të Australisë, ku ka organizuar turin e saj të koncerteve në kontinentin e largët. Përveç angazhimeve...

Fansi bëri tatuazh fytyrën e saj, shikojeni reagimin e Rita Orës (Foto)

Ka mbetur pa fjalë. Këngëtarja Rita Ora ka hedhur një fotografi në Instagram e cila e ka mbushur me plotë emocione, shkruan lajmi.net Kjo se një...

Fejohet reperi Bim Bimma, publikohet foto

Reperi Bim Bimma ka tash e sa vite në skenën muzikore. Ai gjithmonë ka preferuar që jetën private ta mbaj larg vëmendjes, por mbrëmë ai...

Engjellusha Salihu feston ditëlindjen, ja si dukej mbrëmë

Skenës muzikore i është ngjitur vonë, por po ecën shumë suksesshëm. Engjëllusha e cila është vajza e këngëtares Shyhrete Behluli, ka ndjekur profesionin e së...

Baby G shtrihet në spital (Foto)

Ka tronditur fansat e saj. Këngëtarja Baby G ka përfunduar në spital për shkak se të një problemi shëndetësor që ka pasur Ajo ka hedhur një...

Luana kërkon që dikush të udhëtoj me te?

Di si t’i bëj njerëzit për vete. Prandaj, këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka mbledhur mbi 1 milion ndjekës në Instagram. Ajo ka hedhur sot një...

Bukuroshja Albana Osmani këtë javë në serialin “Egjeli”

Në episodin e ri të “Egjeli”-t që shfaqet të dielën në GjirafaVideo, do të mund ta shihni Albana Osmanin. Sipas promos së episodit të 47-të...