Habit këngëtarja e njohur shqiptare! Pozon me këmbët hapur! (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit. Flasim për këngëtaren Dhurata Dora, e cila është shumë aktive me projekte muzikore, duke...

Gold Ag kapet ‘mat’ me ish Miss Kosovën!

I martuar apo jo, është enigmë akoma të cilën e krijoi vetë reperi Gold Ag. U tha disa herë se statusi i tij ka ndryshuar...

Ja si e mbulon Korab Shaqiri lajmin e ‘rremë’ për ndarjen me tetovaren! (FOTO)

Tashmë është bërë publik lajmi se këngëtari Korab Shaqiri dhe tetovaren Lulkaçela Jashari janë ndarë. Ndonëse ai nuk foli rreth kësaj ndajre, ka qenë një...

Albana Osmani i gëzohet pranverës në Prishtinë

Albana Osmani momentalisht është në Prishtinë. Prezantuesja shqiptare e cila së fundmi i është përkushtuar humanizmit përmes nismës së saj “Ti je një lule diell”,...

Princi William zbulon pa dashje gjininë dhe emrin e bebit?

E gjithë bota po pret me kuriozitet të madh, për të mësuar se çfarë do të sjellë në jetën Kate; djalë apo vajzë? Çifti...

Teuta shfaqet pa grim, kështu duket fytyra e saj

Është shfaqur pa ‘make up’. Por, aktorja kosovare Teuta Krasniqi po shkëlqen plotë bukuri, shkruan lajmi.net Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi të bërë nga...

Pas ndërhyrjes në zemër, aktori i njohur rrëfen për vështirësitë me të cilat po...

Muajin e kaluar aktori i famshëm Arnold Schwarzenegger bëri një ndërhyrje në zemër. Ky lajm u bë publik nga zëdhënësi i tij Daniel Ketchell....

Kështu ‘duket’ Marina Vjollca në shtëpi (Foto)

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të dashura dhe më të pëlqyera shqiptare. Krahas sukseseve në profesionin e saj, ajo shquhet edhe për linjat...

Shkendije Mujaj, mbulohet me shami, i falë 5 vakte dhe del komplet lakuriq (Foto)

Njihet si njëra ndër këngëtaret e cila ka një histori interesante qysh në fëmijëri.   Është fjala për bukuroshen nga Peja, Shkëndije Mujaj e cila ju...

Nuk do ta besoni se çka u bëri këmbëve Liberta

Është një nga prezantueset më të bukura. Por, Liberta Spahiu njihet edhe për anën e saj ku përdorë sarkazmën në mënyrën më të veçantë, shkruan...