Blerim Destani po feston ditëlindjen, ja sa vjeçar është bërë aktori

Sot është ditë e veçantë për të. Aktori shqiptar por fama e të cilit ka kaluar kufijtë ku flitet shqip, Blerim Destani po feson ditëlindjen,...

Adelina shfaqet joshëse dhe me plot stil rrugëve të Prishtinës

Njihet për stilin që ka. Këngëtarja Adelina Berisha sot në Instagram ka hedhur një fotografi ku është shfaqur mjaft seksi, shkruan lajmi.net Ajo shihet se ka...

“Të ka ikur buza shtrembër”, fansat kritikojnë Elvana Gjatën për botoks (Foto)

Një foto që këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata ka publikuar në “Instagram”, ka ngjallur dyshime të fansat e saj, se ajo...

Lottie Moss “nxeh” Instagram-in (FOTO)

Lottie Moss duket se po ndjek hapat e gjysmë-motrës së saj Kate si modele. Bukuroshja bjonde ka vërtetuar se është në rrugën e duhur teksa...

Menduat se Poni nuk provokon?! Shikoni sa joshëse u shfaq sot

Këngëtarja e njohur shqiptare, Poni është shfaqur shumë provokuese dhe seksi në imazhet e fundit. Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj...

Gigi Hadidit ngjyra e kuqe shumë i ngjanë

Gigi Hadid ka lansuar fushatën e saj më të re reklamuese. Bukuroshja ka publikuar një sërë imazhesh në rrjetin social Instagram. https://instagram.com/p/Bhbnc7HgTiL/?utm_source=ig_embed Ajo shfaqet në të kuqe...

Albi Nako dhe Alba Hoxha bashkë me pushime?

Mediat kanë aluduar së fundi shumë për marrëdhënien e ngushtë të punës mes koreografit të njohur të “Tv Klan”, Albi Nako dhe balerinës së...

Françeska Jaçe veç çka nuk thyhet në mes për të shkrepur fotosesionin e ri

Modelja, Françeska Jaçe ka realizuar një fotosesion të ri. Këtë e ka bërë për reklamimin e disa fustaneve që mbajnë etiketën e këngëtares Zaimina Vasjari. Në...

I dalin të palarat Rike Roçit!

Është një nga fotomodelet më seksi shqiptare dhe një fakt të tillë bukuroshja Rike Roçi e tregon gjithnjë. Këto kohë ajo ka lënë Italinë për...

Çmimi marramendës i fustanit të Xhensilës qe e veshi për ditëlindje

Ditëlindja e saj ishte madhështore, por edhe veshja e saj ishte e shtrenjtë Këngëtarja Xhensila Myrtezaj para dy ditësh festoi ditëlindjen në një ambient...