Kështu dridhej mbrëmë në shtëpinë e saj Dhurata Dora (Video)

“Kesh kesh” është hiti i saj i fundit, kënga që e aktualizoj sërish këngëtaren Dhurata Dora, e cila po bënë punë të mirë në...

Zbulohen fotografitë, Rozana Radi shfaqet me të dashurin e ri (Foto)

Kanë kaluar jo pak, por rreth 5 vite që kur artistja e njohur dhe shumë e pëlqyer Rozana Radi, ka nisur një lidhje të...

Publikohen skeçet e natës së vitit të ri nga “Stupcat” në GjirafaVideo

Si çdo vit, Stupcat për natën e vitit të ri kanë sjellë skeçet e tyre të fund-vitit. Këto skeçe të cilat trajtuan çështje sociale e...

Adelina Thaçi tregon “sekretin” e të qenit kaq e fortë përballë sfidave

Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi në një intervistë të shkurtë për “Indeksonline” ka folur për jetën e saj profesionale por edhe private. Duke u përgjigjur...

“Bonbon” e Era Istrefit arrin gjysmë miliardë shikime

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, është bërë e famshme në mbarë botën me këngën e saj “Bonbon” e cila ka arritur një sukses të...

Pas reagimeve të shumta për fejesën me 50 vjeçarin, Adelina publikon foto nga shtrati…...

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në...

Naser Rafuna kalon Vitin e Ri në Medinë për haxhë

Aktori dhe humoristi Naser Rafuna ka zgjedh një mënyrë tjetër për të kaluar Vitin e Ri Ai ka udhëtuar për në këtë vend të shenjtë...

Avokatja më seksi shqiptare, shfaqet joshëse për Vitin e Ri (Foto)

Redona Koçi ishte avokatja më e komentuar gjatë vitit që lëmë pas. E si të mos jetë me këto linja trupore bombastike ku çdo femër tjetër...

Motra Encës hap Instagram të ri, s’keni çka shihni pos gjoksin e saj (FOTO)

Motrat Haxhia janë më të komentuarat tash e disa vite. Enca është ajo e cila përflitet për ekspozimin e tepërt të linjave të saj e së...

Për festa në shtëpinë e Ledina Çelos…këngëtarja shfaqet më seksi se kurrë!

Është padyshim një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe duket se dicka të tillë e dëshmon edhe në ditë festash. Përmes disa fotove të publikuara...