Edhe ky këngëtar ishte i dashuri i Afronës (Video)

Afrona Dika njihet si e dashura e Bleros. Pasi u nda nga Teuta, Blero nisi lidhjen me bukuroshen Dika, përcjell arbresh.info. Por, a e keni ditur...

Foto e parë e 2018 e Beatrix Ramosaj është përvëluese!

Ajo është një nga këngëtaret më seksi në vendin tonë dhe mesa duket kështu ka dashur ta nisë edhe vitin. Bëhet fjalë për këngëtaren Beatrix...

Yllka publikon video romantike duke u puthur me bashkëshortin

Ajo pëlqehet shumë nga publiku për hitet e shumta që ka sjellë. Bëhet fjalë për këngëtaren Yllka Kuqi e cila gjithmonë është veçuar për zërin...

Ministri kosovar e rrezikoi jetën për një foto të tillë, ja cili është ai

Pedra do Telegrafo është një vend ku njihet për shëtitjet shumë të famshme për shkak të një prej shkëmbinjve në majë, ku mund të...

Viti 2018: Meda dhe Labi më të paguarit për festa, mësoni shifrat marramendëse

Njerëzit në festa harxhojnë. Por, disa prej tyre edhe fitojnë, shkruan arbresh.info. Si përshembull këngëtarët të cilët argëtojnë fansat e tyre. n’ZOOM ka hulumtuar dhe ju sjell...

Nënë e bir janë kopje, ja sa shumë i ngjan Blerim Destani nënës së...

Blerimi shpeshherë tregon edhe jetën e tij familjare e që jeton me prindërit e tij. Aktori në një fotografi shihet në mes prindërve të...

I patë të gjitha të rregulluara, por Mimoza Shkodra shkëlqej mbrëmjen e vitit të...

Këngëtarja simaptike Mimoza Shkodra e lumtur në krahët e të fejuarit të saj, nuk po i ndal postimet në rrjete sociale, shkruan Kosovarja. Tashmë as...

Nuk e prisnit, Nora tregon se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen

Ajo është padyshim njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës. Lirisht mund të themi se për linjat që ka, shumë këngëtare ia kanë lakminë. Bëhet fjalë...

Majlinda e dëshmon sërish se është nëna më seksi

Ajo ka disa vite që mban primatin si një nga femrat më të komentuara në vend. Bëhet fjalë për modelen e njohur Majlinda Zeka. Viti që lamë...

Vajza e Mimozës dhe Shkumbinit shfaqet tejet provokuese për Vitin e Ri (Foto)

Ka kohë që vëmendjen e medieve rozë e ka marrë edhe Rozafa Kryeziu.  Rozafa është vajza e këngëtarit të njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafës. Vetëm...