Ju kujtohen vajzat e ‘Daba Dabas’, shikoni sa shumë kanë ndryshuar ato

Dikur ishin ndër vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun. Me këngën tashmë shumë të famshme ‘Daba Daba’, ato arritën të fitojnë...

Era publikon foto nga fitnesi por habitë me pyetjen

Ka filluar të merret me sport. E nga atje, Era Istrefi ka publikuar një fotografi ku ka treguar format trupore, shkruan lajmi.net. Por, më habitëse ka...

Enca nuk di gjë tjetër, shfaq gjoksin krejtësisht

Personazhi më i komentuar dhe më i pëlqyer tash e disa vite është Enca Haxhia Ajo përflitet për çdo paraqitje të saj të zjarrtë, e...

Edhe ky këngëtar ishte i dashuri i Afronës (Video)

Afrona Dika njihet si e dashura e Bleros. Pasi u nda nga Teuta, Blero nisi lidhjen me bukuroshen Dika, përcjell arbresh.info. Por, a e keni ditur...

Foto e parë e 2018 e Beatrix Ramosaj është përvëluese!

Ajo është një nga këngëtaret më seksi në vendin tonë dhe mesa duket kështu ka dashur ta nisë edhe vitin. Bëhet fjalë për këngëtaren Beatrix...

Yllka publikon video romantike duke u puthur me bashkëshortin

Ajo pëlqehet shumë nga publiku për hitet e shumta që ka sjellë. Bëhet fjalë për këngëtaren Yllka Kuqi e cila gjithmonë është veçuar për zërin...

Ministri kosovar e rrezikoi jetën për një foto të tillë, ja cili është ai

Pedra do Telegrafo është një vend ku njihet për shëtitjet shumë të famshme për shkak të një prej shkëmbinjve në majë, ku mund të...

Viti 2018: Meda dhe Labi më të paguarit për festa, mësoni shifrat marramendëse

Njerëzit në festa harxhojnë. Por, disa prej tyre edhe fitojnë, shkruan arbresh.info. Si përshembull këngëtarët të cilët argëtojnë fansat e tyre. n’ZOOM ka hulumtuar dhe ju sjell...

Nënë e bir janë kopje, ja sa shumë i ngjan Blerim Destani nënës së...

Blerimi shpeshherë tregon edhe jetën e tij familjare e që jeton me prindërit e tij. Aktori në një fotografi shihet në mes prindërve të...

I patë të gjitha të rregulluara, por Mimoza Shkodra shkëlqej mbrëmjen e vitit të...

Këngëtarja simaptike Mimoza Shkodra e lumtur në krahët e të fejuarit të saj, nuk po i ndal postimet në rrjete sociale, shkruan Kosovarja. Tashmë as...