Njihuni me sozinë e Kallashit, ngjashmëria mes tyre do ju lë pa fjalë (FOTO)

Para pak viteve vajza nga Ferizaji kishte bërë bujë të madhe në rrjetet sociale, madje ishte senzacion i viteve të fundit, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë...

Elita dhe Gjiko nisin pushimet në një vend përrallor

Vitin që kemi lënë pas, çifti Elita Rudi dhe Gjiko zyrtarizuan lidhjen e tyre. Që nga atëherë, dyshja nuk tentojnë të fshehin daljet dhe udhëtimet...

“Albëria i kundërpërgjigjet Robert Alisë: Kur ha shumë..”

Albërie Hadërgjonaj është një prej artisteve më të dashura për publikun. Gjatë ditës së djeshme në mediet rozë ka qarkulluar një lajm ku thuhet se...

Mozzik fejohet me Loredanën?

Dyshja Mozzik dhe Loredana Zefi tash e një kohë janë në lidhje, por asnjëherë nuk kanë pranuar të folin publikisht për këtë çështje. Së fundi,...

“Më gjeni një mashkull që ka më shumë bole se unë”, shpërthen keq Marina...

Është padyshim ndër vajzat më seksi në Shqipëri, por duket Marina Farës nuk i ecën aspak me meshkujt. Vajza e Eli Farës është përfolur për...

Bleona ia shpeh dashurinë publikisht Ermal Mamaqit

Bleona Qereti ka hapur arkivat dhe ka gjetur një foto me njërin nga personat e saj të zemrës. Fotografia është shkëputur nga njëri prej emisioneve...

Nga meshkujt që e kanë ngacmuar, Rashel Kolaneci përmend emrin e Ermal Mamaqit (Video)

Rashel Kolaneci ka qenë njëra prej pjesëmarrësve në edicionin e kësaj fundjave të emisionit Shiko kush Luan. Në njërën prej lojërave, bukuroshja ishte përballë këngëtarit Ermal...

Rozana Radi bën tatuazhin prekës, i thotë të dua dikujt që nuk jeton më...

Rozana Radi ka bërë një tatuazh mjaft domethënës, që shpreh shumë. Dashuria e pamasë për të atin e saj, aktorin Ferdinand Radi, është materializuar në një tatuzh. “Të dua...

1 milion persona e ndjekin Luana Vjollcën në Instagram (Foto)

Luana Vjollca jo vetëm që është një nga prezantueset më të bukura dhe më atraktive shqiptare, por ajo është edhe një personazhet më të...

Kështu duket nusja bukuroshe e Haradinajve pa grim

Prezantuesja Lola Haradinaj, është ndër ato femra të zonjat, që përherë ke dëshirë ti shohësh në ekran. Dhe, jo rastësisht është e tillë, pasi...