Noizy, Blerim Destani dhe S4MM e “kallin” me këngët e Genës (Video)

Njëri një nga reperët më të njohur shqiptar e tjetri aktor me famë ndërkombëtare. Bëhet fjalë për Noizyn dhe Blerim Destanin të cilët janë edhe...

Kënga e re e Dua Lipas për 2 ditë arrin mbi 10 milionë shikime

Dua Lipa po vazhdon me suksese në karrierën muzikore. Vetëm 48 orë i kanë mjaftuar që kënga e re e këngëtares shqiptare që të arrin...

Klaudia Pepa ‘çmend’ policët, të gjithë shpërthejnë me komente në videon ‘erotike’

Së fundmi një video e Klaudia Pepës ka bërë të gjihë të flasin. Mjaft e nxehtë dhe super sensuale, si gjithmonë Klaudia ka ditur të...

Shpat Kasapi përfundoi në polici, ja kujt ja pa sherrin! (FOTO)

Këngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme. Por, megjithatë, ai thotë se...

Vjehrri i Edona Llalloshit tregon se për çka është specialiste ajo

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk...

Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e...

Duli është njëri ndër këngëtarët tanë, i cili më shumë këndon muzikë “Live” dhe “Tallava”, shkruan “Kosovarja”. Së fundmi po qarkullon një foto e tij...

Bukuroshja shqiptare na bëri lëmsh: Seks 3-she? Edhe po edhe jo…

Fotoja e saj nudo me një femër në vaskë e vendosi Sara Kapon menjëherë në qendër të vëmendjes. Vajza rebele e aktores Ema Andrea vazhdon...

Ambra do ju ‘përvëlojë’ ëndrrat

Ambra Vitiello është ish finalist e Miss Italia dhe po ngjit shumë shpejt hapat e karrierës në fushë ne modës. Kur ishte vetëm 19 vjeçe,...

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe...

Afërdita Dreshaj nuk po i ndahet të fejuarit të saj çek (Foto)

Vitin 2017 ishte një nga vitet më të suksesshme sa i përket jetës personale të saj. Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë...