‘Pajtesa’ bëhet bionde, ja sa ka ndryshuar (Foto)

Aktorja me një stil krejtësisht ndryshe të flokëve Aktorja Fiona Gllavica u bë e njohur për publikun me rolin e saj si “Pajtesa” në...

Kështu e nis vitin Amarda Toska!

Moderatorja Amarda Toska e ka nisur vitin me një foto “selfie”. Aktualisht Ami është në pritje të një vajze, e cila do të jetë fëmija...

Nusja e Haradinajve argëtohet me Rihannën

Ajo di të jetë edhe një nënë dhe bashkëshorte shumë e përkushtuar, por duke mos lënë anash as momentet argëtuese. Lola edhe këtë vite si...

‘Despacito’ shpallet hit i vitit 2017

Një këngë që sapo e dëgjoni ju ngrit adrenalinën.   Bëhet fjalë për ‘Despacito’ kënduar nga Luis Fonsi dhe Daddy Yankee.   Ky superhit ka arritur në shifrën...

Arbana Osmani shëtit rrugëve me minifund të grisur

Në një foto të postuar në Instastory, moderatorja e famshme Arbana Osmani, shihet e veshur me një fund të shkurtër dhe me çizme të...

Disa ditë pas fejesës, Afërditës i ndodh kjo gjë

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj duket se nuk mirë me shëndet aspak. Këtë e ka bëtë të ditur vetë ajo përmes një postimi...

Ylli i Hollivudit në gjendje të rëndë shëndetësore

Viti 2018 nuk ka filluar aspak mirë për njërin nga aktorët më të mëdhenj të Hollivudit e po ashtu për fansat të cilët e...

Adelina shkëlqen në foton e fundit

Është një nga këngëtaret më të dashura. Fjala është për Adelina Berishën, e cila krahas talentit, shquhet edhe për bukurinë që ka, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka...

Ndodh edhe kjo, mbulohet modelja e njohur shqiptare

Modelet janë gjithmonë në qendër të vëmendjes e madje gjithmonë për zhveshjen dhe ekspozimin e tepërt. E kjo e fundit e cila na rrëmbeu syrin...

Ju kujtohen vajzat e ‘Daba Dabas’, shikoni sa shumë kanë ndryshuar ato

Dikur ishin ndër vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun. Me këngën tashmë shumë të famshme ‘Daba Daba’, ato arritën të fitojnë...