Kallashi e fotografon komplet trupin, dhe foton e publikon në SnapChat!

Tash e një kohë, valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi është distancuar pak nga paraqitjet publike. E gjatë gjithë kësaj kohe kur se kemi...

Çfarë marrëdhënie ka me Florin? Përgjigjet më në fund Liberta

Pas shumë lajmeve mbi ata të dy, më në fund, moderatorja Liberta Spahiu ka folur për lidhjen me kantautorin Flori Mumajesi. E pyetur në “Prive”...

Nuk reziston as Lori, këngëtarja tregon të pasmet (FOTO)

Është një nga këngëtaret me të kompletuara. Lori Kacka ka hedhur një video në Instastory ku shihet e veshur me një fustant tejet elegant. E videoja...

Ja kush i bëri ‘bashkë’ Ledrin dhe Dafinën

Dikur kanë qenë ndër çiftet më të përfolura. Por, duke qenë se lidhja e tyre e cila kishte shumë sakrifica, mbaroi, Ledri dhe Dafina nuk...

Kënga e Ritës kolonë zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’

Këngëtarja Rita Ora nuk ka të ndalur sa i përket sukseseve në karrierë. Ajo ka hedhur një video në Instagram ku ka njoftuar se kënga...

Me foton e synetllikut Gjiko uron veten për ditëlindje

Por, reperi Gjiko në ditëlindjen e tij, veten po e konsideron gjithmonë të ri. Ai ka hedhur një fotografi në Instagram, të bërë kur ishte fëmijë, madje,...

Për të pasme dhe gjoks, këngëtares kosovare s’ka kush ia kalon (FOTO)

E njohur për të gjithë ne për format trupore bombastike, ndonëse më pak për veprimtarinë, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për bukuroshen nga Gjilani, Shkenda Dubova...

‘Pajtesa’ bëhet bionde, ja sa ka ndryshuar (Foto)

Aktorja me një stil krejtësisht ndryshe të flokëve Aktorja Fiona Gllavica u bë e njohur për publikun me rolin e saj si “Pajtesa” në...

Kështu e nis vitin Amarda Toska!

Moderatorja Amarda Toska e ka nisur vitin me një foto “selfie”. Aktualisht Ami është në pritje të një vajze, e cila do të jetë fëmija...

Nusja e Haradinajve argëtohet me Rihannën

Ajo di të jetë edhe një nënë dhe bashkëshorte shumë e përkushtuar, por duke mos lënë anash as momentet argëtuese. Lola edhe këtë vite si...