Dafina Zeqiri provokon nga shtrati, mban dorën te ‘zogu’

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalon së provokuari. Edhe këtë herë ka zgjedhur rrjetet sociale për ta bërë një gjë të tillë, shkruan lajmi.netMe gjuhë jashtë...

Bafason këngëtarja shqiptare: “Unë dhe Sinan Hoxha jemi mbyllur në një dollap…” (FOTO)

Në emision e Roza Latit, “Why not” ishte si e ftuar speciale këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri. Moderatorja zbuloi edhe një sekret të Anxhelës...

Këngëtarja shqiptare ndahet nga burri, ka edhe një fëmijë

Një prej historive më jetëgjata mes artistësh mund të ketë marrë fund. Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Zaloshnja, mund...

Big Mama për ish dashurinë: E bëra edhe familjarisht, por…(VIDEO)

Emri i saj ishte ngado në mediat e shkruara e kërkesa për të qenë në intervista u rrit. Ishte hapi për tu dobësuar që...

Roza Lati e bën pa i marrë lejë mamit, i kërkon falje publikisht

Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie më shumë si shoqe se sa nënë e bijë. Nuk e themi ne, por vetë aktorja e njohur...

Moderatorja shqiptare në gjëndje të rëndë, shtrohet në spital

Moderatorja shqiptare duket se po përjeton një periudhë jo të mirë. Bëhet fjalë për moderatoren nga Kosova, Arbnora Ademajn, e cila sipas ‘Prive’ është shtrirë...

Këngëtarja shqiptare tregon më shumë se ç’duhet, për pak sa nuk i duket ‘zogu’...

Si shumë artistë të tjerë edhe këngëtarja Ledina Çelo ka zgjedhur të pushojë këto ditë, shkruan Gazeta Blic. Në mes të dimrit shumë këngëtare tona janë...

Tuna nuk lë vend as për imagjinatë në 5 fotografitë provokuese të saj (FOTO)

Tuna Sejdiu nuk ndalet së komentuari në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic. Ajo bëri bujë të madhe sidomos me lidhjet e dashurisë që ka pasur me...

Gruaja e Shpetim Deskut iu lë pa mend, ja si është zbukuruar (Foto)

Shpëtim Desku momentalisht është njëri ndër shoumenët më të pëlqyer shqiptar. Ai tashmë udhëheq njërin ndër emisionet më të shikuara të shoubizit n’Kosovë show’, emision...

Agon Amiga publikon “Pi du krejt” (VIDEO)

Është publikuar projekti më i ri nga Agon Amiga. Kënga mbanë titullin “Pi du krejt” dhe është punuar nga Pluto, me tekst nga vetë reperi. Kjo...