Viti 2018: Meda dhe Labi më të paguarit për festa, mësoni shifrat marramendëse

Njerëzit në festa harxhojnë. Por, disa prej tyre edhe fitojnë, shkruan arbresh.info. Si përshembull këngëtarët të cilët argëtojnë fansat e tyre. n’ZOOM ka hulumtuar dhe ju sjell...

Nënë e bir janë kopje, ja sa shumë i ngjan Blerim Destani nënës së...

Blerimi shpeshherë tregon edhe jetën e tij familjare e që jeton me prindërit e tij. Aktori në një fotografi shihet në mes prindërve të...

I patë të gjitha të rregulluara, por Mimoza Shkodra shkëlqej mbrëmjen e vitit të...

Këngëtarja simaptike Mimoza Shkodra e lumtur në krahët e të fejuarit të saj, nuk po i ndal postimet në rrjete sociale, shkruan Kosovarja. Tashmë as...

Nuk e prisnit, Nora tregon se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen

Ajo është padyshim njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës. Lirisht mund të themi se për linjat që ka, shumë këngëtare ia kanë lakminë. Bëhet fjalë...

Majlinda e dëshmon sërish se është nëna më seksi

Ajo ka disa vite që mban primatin si një nga femrat më të komentuara në vend. Bëhet fjalë për modelen e njohur Majlinda Zeka. Viti që lamë...

Vajza e Mimozës dhe Shkumbinit shfaqet tejet provokuese për Vitin e Ri (Foto)

Ka kohë që vëmendjen e medieve rozë e ka marrë edhe Rozafa Kryeziu.  Rozafa është vajza e këngëtarit të njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafës. Vetëm...

Sëmuret Dafina Zeqiri, shtrihet në spital

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas shumë kohësh është kthyer në Kosovë. Ajo ka filluar të mbajë koncerte brenda dhe jashtë vendit si dhuratë për fundvit, shkruan...

Kështu dridhej mbrëmë në shtëpinë e saj Dhurata Dora (Video)

“Kesh kesh” është hiti i saj i fundit, kënga që e aktualizoj sërish këngëtaren Dhurata Dora, e cila po bënë punë të mirë në...

Zbulohen fotografitë, Rozana Radi shfaqet me të dashurin e ri (Foto)

Kanë kaluar jo pak, por rreth 5 vite që kur artistja e njohur dhe shumë e pëlqyer Rozana Radi, ka nisur një lidhje të...

Publikohen skeçet e natës së vitit të ri nga “Stupcat” në GjirafaVideo

Si çdo vit, Stupcat për natën e vitit të ri kanë sjellë skeçet e tyre të fund-vitit. Këto skeçe të cilat trajtuan çështje sociale e...