Enca Haxhia publikon një video lakuriq nga vaska (Video)

Këngëtarja Enca Haxhia gjatë vitit 2017 solli dy projekte, të cilat u pëlqyen nga publiku. Këtë vit, ajo pritet të jetë edhe më aktive me...

Në këto 3 fotografi, Shkëndije Mujaj e tepron me gjoksin dhe të pasmet e...

Njihet si njëra ndër këngëtaret e cila ka një histori interesante qysh në fëmijëri, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për bukuroshen nga Peja, Shkëndije Mujaj e...

Dua Lipa kërkon falje për shprehjen raciste

Dua Lipa vitin që lamë pas u konsiderua si një nga këngëtaret më të suksesshme në Angli. Por, bukuroshja shqiptare në vitin 2014 kishte përdorur...

Arta Memedi sjell këngën e re “Bashkë” (Video)

Këngëtarja Arta Memedi kishte paralajmëruar javë më parë se do të publikonte këngën e saj më të re. Ky projekt është hedhur sot në kanalin...

Kallashi shpërthen në vaj, kjo është kamera që iu bë N’Kosovë Show (VIDEO)

N’Kosovë Show është ndër emisonet më të famshme shqiptare, i cili po bën bujë kohëve të fundit, shkruan Gazeta Blic.Prezantuesi i këtij emisioni është...

Greta Koçi e nis vitin 2018 me këtë lajm (Foto)

Greta Koçi shumë shpejtë do të vij edhe me projektin e parë muzikor për këtë vit. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes...

Dafina erdhi në Kosovë bëri edhe këtë ndërhyrje estetike

Ajo ka kohë është duke jetuar në Amerikë, provoj edhe tregun ndërkombëtarë, jo që nuk kishte sukses por jo edhe që bëri një bum...

Arta ju çmend me foton e fundit, të pasmet e saj po pëlcasin

Ka një vit që ajo është bërë kryelajm në mediet rozë. Është kjo aktorja Arta Nitaj e cila u bë e njohur për publikun dhe...

A e dini sa vite diferencë kanë Besi dhe Xhensila?

Ata janë një nga çiftet më të dashur dhe në vitin 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Bëhet fjalë për çiftin e artistëve...

U publikua kënga më e re e Rita Orës (VIDEO)

Projekti muzikor ‘For You’ nga Rita Ora dhe Liam Payne tashmë është publikuar në Youtube, vetëm në versionin audio, shkruan lajmi.net Po ashtu, ky projekt...