Bleonës i mungon partneri, ja me kë kombinohet në veshje! (Foto)

Bleona Qereti aktualisht ndodhet për pushime. Për fansat e saj ajo po bënë paraqitje të shpeshta në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e njohur edhe më...

A do t’iu pëlqejë Bella Hadid pa grim, ja si duket (Foto)

Njëra ndër modelet më të kërkuara në botë, nuk e ka problem të ekspozohet edhe atëherë kur nuk përdor fare produkte të kozmetikës. Bella Hadid,...

Kjo është shtëpia milionëshe e Ermal Fejzullahut

Ermali trashëgoi talentin për këndim nga babai i tij dhe në këtë kohë komercialiste e shfrytëzoi në maksium edhe për të bërë paratë. Ermali është...

Arta tregon pse u largua nga ‘On Records’

Dikur ishte pjesë e labelit të njohur kosovar ‘On Records’. Por, Arta Memedi tashmë ka ndërruar menaxhment dhe bashkëpunëtor dhe së fundmi ka lansuar këngën...

Diana Avdiu e mrekullueshme në këtë fotografi (Foto)

Diana Avdiu është ish misi kosovar e cila ka kohë që e ka dorëzuar këtë çmim. Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë...

Zbulohet emisioni i ri që do prezantojë Marina Vjollca (Foto)

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca shumë shpejt në ekranin televiziv do të vije më një projekt të ri. Pas përfundimit të “C’est la vie’ ajo...

Nuk do ta besoni se ku po e do një dhomë gjumi Ledri

Është një nga reperët më të dashur te publiku shqiptar. Ledri Vula ka hedhur një fotografi në Instagram  ku shihet i ulur, por i veçantë...

Të pasmet bombastike të Adea Pulës

Një emër shumë i komentuar në mediet rozë është edhe ai i bukuroshes Adea Pula. Ndonëse, ka vite që nuk ka sjellë projekte të reja...

Vildane Zeneli çmend ndjekësit, vjen me vallëzim të nxehtë duke dridhur të pasmet

Është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bëhet fjalë për modelen Vildane Zeneli e cila gjithmonë është komentuar për format e saj bombastike, transmeton...

‘Godet’ Elita Rudi, shfaqet me bikini nga pushimet (Foto)

Moderatorja Elita Rudi prej muajsh është shumë e pranishme në kryetitujt e medieve rozë. Ajo gjatë vitit që kemi lënë pas ka konfirmuar lidhjen me...