Kupa, Shkëndija përmes Vardarit në gjysmëfinale

Skuadra e Shkëndijës siguroi kualifikimin në gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë në futboll, pasi që në çerekfinale  eliminoi skuadrën e Vardarit. Pas barazimit 1-1 në...

Idetë nuk mund të blihen – Arrigo Sacchi godet keq PSG-në “e dobët”

Trajneri legjendar i Milanit, dy herë fitues i kupave evropiane me klubin Rossoner në vitin 1989-1990, ka goditur keq PSG-në pas eleminimit nga Real...

Al-Khelaifi: Luajtëm mirë, por ky është Real Madridi

Presidenti i PSG-së, Naser Al-Khelaifi ka reaguar pas eliminimit nga Champions League nga Real Madrid, shkruan indeksonline. Ai pas ndeshjes ka shprehur zhgënjimin e tij...

Shokohet bota e futbollit, pensionohet Ryad Mahrez, kjo është arsyeja (FOTO)

Mesfushori i Leicester Cityt, Riyad Mahrez është pensionuar nga futbolli aktiv në moshën 27 vjecare, shkruan indeksonline. Lajmin e ka bërë të ditur vetë algjeriani...

Milionat nuk i kryejnë punë PSG-së, Reali në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Real Madrid ka shënuar fitore 1:2 ndaj PSG-së në udhëtim, për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve Kampioni i Evropës, Real Madrid ka...

Mesazhi i Dani Alves para ndeshjes me Real Madridin

Ndeshja e sotme mes PSG dhe Real Madrid në Parc des Princes ka paralizuar lajmet sportive në botën e futbollit. Dani Alves, ish-lojtar i...

E krahasojnë Cityn me Barcelonën, shikoni reagimin e Guardiolas

Pep Guardiola ka thënë që Manchester City s’duhet të krahasohet me Barcelonën. Ai tha që City e ka fituar ende vetëm një titull. “Nuk jemi në...

Tifozët e Parisit nuk e respektuan një minutë heshtjen për ndër të Astorit, ja...

Në fillim të ndeshjes PSG – Real Madrid u mbajtë 1 minut heshtje për ndër të Astorit, lojtarit të Fiorentinës që vdiq të shtunën...

Suarez shkëmbeu bisedë me Griezmanin gjatë ndeshjes: Mos guxo ti shënos ekpit tënd

Barcelona falë golit të Leo Messit triumfoi 1-0 përballë Atleticos duke avancuar i vetëm drejt titullit kampion në La Liga. Por ajo që ra në...

Çmimi marramendës i biletës “VIP” në ndeshjen PSG – Real Madrid

Këto bileta preferenciale po u shiten turistëve arabë dhe një grupi meksikanësh të pasur.Stadiumi “Parc des Princes” është i ndërtuar në një pozicion shumë...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!