Buffon: Ndihem krenar me tifozët e këtij ekipi kundërshtar nga Serie A

Juventus dhe Fiorentina kanë rivalitet të ashpër mes tifozerive. Kapiteni i Juventusit, Gianluigi Buffon ka falënderuar tifozët e Fiorentinës për pritjen që i bënë ekipit...

Messi kthehet në stërvitje pas lindjes së djalit, shokët e presin me duartrokitje (Video)

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është kthyer në stërvitje me Barcelonën për ndeshjen me Chelsea, pasi kishte munguar në stërvitjet e fundit pasi i...

Gomes: Te Barcelona gjithçka është kthyer në ferr

Mesfushori portugez, Andre Gomes, ka thënë se eksperienca te Barcelona i është kthyer në ferr. Mesfushori është kritikuar gjithmonë te Barcelona, prej se ka ardhur...

“Këpuca e Artë”: Messi, Salah, Kane… Ronaldo!

Messi, Kane, Salah dhe Cavani – gara për “Këpucën e Artë” vazhdon të jetë e nxehtë, ashtu si një javë më parë. Katër futbollistët...

Neymari gjithnjë e më afër Realit, ai mund të kushtojë 400 milionë euro

E ardhmja e Neymarit vazhdon të përfolet në mediat braziliane dhe evropiane. 26-vjeçari duket se nuk është i kënaqur në Ligue 1 për shkak...

United me ofertë për Alex Sandron

Jose Mourinho është vënë pas mbrojtësit të krahut të majtë të Juventusit. Manchester United është gati të investojë te braziliani këtë verë, duke e parë...

Fracesco Totti magjik, “cucchiaio”edhe në kalçeto! (Video)

Ka qenë unik në ekzekutimin e goditjve të lira, prekja e tij ishte një “markë” e veçantë. Legjenda e Romës, Francsco Totti, sot në...

Griezmann në Barcelonë? Kështu përgjigjet Simeone

Simeone ka refuzuar të flasë për mundësinë e largimit të Griezmannit nga Atletico. Antoine Griezmann raportohet se në fund të sezonit aktual do të largohet...

Dëmtohet Harry Kane, Tottenham i lodhur dhe i shqetësuar

Tottenhami mund të humbë një nga lojtarët kryesorë të skuadrës për shkak të lëndimit, Harry Kanen.Në ndeshjen ndaj Bournemouthit sulmuesi anglez është lënduar në...

Lajmi befasues i mëngjesit vjen nga Messi

Pak ditë më parë, Javier Sanchez-Prieto, shef i përgjithshëm i agjencisë së fluturimeve “Vueling”, deklaroi për mediat se avionët nuk lejohen të fluturojnë mbi shtëpinë e Lionel Messit në Barcelonë. Ky...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!