Pastore i thotë “PO”, klubit të ri nga Serie A

Javier Pastore i ka kthyer përgjigjje pozitive klubit italian, Inter. Javier Pastore është i gatshëm të rikthehet në Serie A. “Gianluca di Marzio” ka njoftuar se...

Joao Mario transferohet në Premierligë

Joao Mario do të nënshkruajë në formë të huazimit me skuadrën e West Ham. Inter vijon një merkato aktive. Pas afrimit të Lizandro Lopez dhe...

Ka gol në ndeshjen Arsenal – Chelsea

Chelsea ka kaluar pas shtatë minutave ndaj Arsenalit në gjysmëfinale të Carabao Cup, me golin e belgut, Eden Hazard. /Express/ https://streamable.com/tfi8l

Zbardhen datat se kur Shqipëria do luajë me Skocinë dhe Izraelin

Ditën e sotme, Shqipëria u shortua në Grupin 1 të Ligës C, ku do të ketë në grup Skocinë dhe Izraelin. Menjëherë, janë publikuar...

Kosova mposht Azerbajxhanin në Turqi

Ekipi i Kosov U-19 ka fituar përballë Azerbejxhanit në miqësoren e zhvilluar në Antalia të Turqisë. Aty ku djelmoshat e Ramiz Krasniqit po përgatiten për ndeshjet kualifikuese...

Mascherano përshëndetet me lojtarët, të gjthë e falenderojnë (VIDEO)

Pas lamtumirës prekëse që i rezervori e gjithë skuadra e Barcelonës Javier Mascheranoështë gati për të nisur aventurëne re në Kinë me klubin e Hebei China...

Neymar i gatshëm të ulë pagën për të luajtur në Real Madrid

Neymar tashmë ka vendosur dhe dëshiron që gjatë verës së ardhshëm të largohet nga PSG për të kaluar në Real Madrid Kur kanë kaluar vetëm...

Maldini me deklaratë të papritur për Gattuson

Legjenda e Milanit, Paolo Maldini, beson shumë në Gennaro Gattuson. Ai tha që trajneri i Milanit ka ndryshuar për të mirë ekipin kuqezi, përcjellë “Lajmi.net”. “Rino transmeton...

Ndahen çmimet për fazën e parë të Premier Leagues (FOTO LAJM)

Mohamed Salah është përzgjedhur si futbollisti më i mirë i fazës së parë të PremierLeagues për sezonin 2017/18. Ylli egjiptian, Mohamed Salah ka qenë i jashtëzakonshëm që...

Drejtuesit e klubit italian takohen me agjentin e yllit të PSG

Skuadra italiane Inter po tenton të transferojë mesfushorin argjentinas, Javier Pastore, i cili nuk po gjen hapësira të mundshme tek PSG. Tashmë drejtuesit e klubit dhe agjenti i lojtarit...