Nuk ka pushim për anglezët, Man United e Liverpool e nisin vitin 2018 me...

Man United dhe Liverpool do të kërkojnë ta nisin vitin 2018 me fitore kur të takohen sot me Evertonin, respektivisht Burnley. Nuk ka pushim në...

Dita e parë e vitit 2018, ja festimet e paharrueshme në futboll

E përditshmja spanjolle, AS ka përzgjedhur 10 festimet me epike në historinë e futbollit, ku asnjë rast nuk i ngjan tjetrit. Një art më vete...

Pogba për formën jo të mirë të Man United: “Duhet të zgjohemi”

Pogba ka kërkuar nga shokët e skuadrës që të reagojnë dhe të kthehen te fitoret. Manchester United ka barazuar tre ndeshje me radhë Premierligë. Paul Pogba...