Dy numrat e mundshëm për fanellën e Coutinhos te Barcelona

“Sport” ka publikuar dy numrat e mundshëm për fanellën e Philippe Coutinhos te skuadra nga Camp Nou. Philippe Coutinho pritet të transferohet te Barcelona, gjatë...

Mourinho befason me përforcimin e ri, çmimi 56 milionë euro

Jose Mourinho beson se Rose do të ishte përforcim i mirë për “Red Devils”. Jose Mourinho kërkon një përforcim të madh nga rivali i Premierligës,...

“Sport” zbulon ofertën e Barcelonës dhe kërkesën e Liverpoolit për Coutinhon

Barcelona dhe Liverpool kanë ende distancë në ofertën dhe kërkesën për sulmuesin Philippe Coutinho. Barcelona është e interesuar për transferimin e sulmuesit të Liverpoolit, Philippe...

Portieri i ri nënshkruan me Real Madridin

“AS” raporton se portieri i Athletic Bilbaos ka arritur marrëveshje për transferim te skuadra nga Santiago Bernabeu. Kepa Arrizabalaga ka nënshkruar kontratë me Real Madridin. E...

Mbyllet pjesa e parë e takimit Juventus – Torino, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Juventus – Torino me rezultatin 1-0. Golin e epërsisë për Juventusin e shënoi, Douglas Costa në minutën e...

​Morata turpërohet para Cech

Alvaro Morata ka dështuar të shënoi i vetëm me portierin e Arsenalit, Petr Cech, duke e dërguar topin shumë larg portës. /Express/   https://streamable.com/5saxw

Reali, ofertë marramendëse për shërbimet e Harry Kane

Ndonëse te Tottenham të gjithë e mohojnë, Reali i Madridit po ngulmon gjithnjë e më shumë për të marrë shërbimet e sulmuesit anglez, Harry...

Milan vjen me një përforcim të çmendur nga Barcelona

Futbollisti i Barcelonës, Arda Turan  është ofruar shumë me një lëvizje në AC Milan dhe Everton, raporton Mundo Deportivo, përcjell ORAinfo. Futbollisti i Turqisë do...

Guardiola në negociata sekrete me yllin e Barcelonës

Pep Guardiola kërkon një qendërmbrojtës të ri në Manchester City.  Manchester City ka zhvilluar biseda të fshehta me yllin e Barcelonës, Samuel Umtiti. “The Sun” shkruan...

Michael Schumacher mbush sot 49 vjeç, mendimet tona janë gjithnjë me të

Legjenda e automobilizmit Michael Schumacher sot mbush 49 vjeç dhe e gjithë bota e sportit dhe jo vetëm dërgojnë mesazhe për gjermanin. Ishte pikërisht skuadra...