Monaco dëshpëron Arsenalin dhe Liverpoolin për Lemarin

Lemar nuk do të largohet nga Monaco në janar, thotë Jardim. Trajneri i Monacos, Leonardo Jardim, ka thënë se klubi francez nuk do të lejojë...

Ronaldo ua bën ‘bajat’ Messit dhe Cristianos

Ronaldo ka bërë një krahasim mes kohës së tij në futboll dhe yjeve të sotëm, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Në një intervistë për gjermanen...

Laçi, Lulaj dhe Beqaj afrimet e fundit

Laçi tashmë ka nisur të konfigurohet pasi afrimi i Shtubinës ishte i pari në merkato, me kurbinasit që presin vetëm zyrtarizimin e dy afrimeve...

Dy numrat e mundshëm për fanellën e Coutinhos te Barcelona

“Sport” ka publikuar dy numrat e mundshëm për fanellën e Philippe Coutinhos te skuadra nga Camp Nou. Philippe Coutinho pritet të transferohet te Barcelona, gjatë...

Mourinho befason me përforcimin e ri, çmimi 56 milionë euro

Jose Mourinho beson se Rose do të ishte përforcim i mirë për “Red Devils”. Jose Mourinho kërkon një përforcim të madh nga rivali i Premierligës,...

“Sport” zbulon ofertën e Barcelonës dhe kërkesën e Liverpoolit për Coutinhon

Barcelona dhe Liverpool kanë ende distancë në ofertën dhe kërkesën për sulmuesin Philippe Coutinho. Barcelona është e interesuar për transferimin e sulmuesit të Liverpoolit, Philippe...

Portieri i ri nënshkruan me Real Madridin

“AS” raporton se portieri i Athletic Bilbaos ka arritur marrëveshje për transferim te skuadra nga Santiago Bernabeu. Kepa Arrizabalaga ka nënshkruar kontratë me Real Madridin. E...

Mbyllet pjesa e parë e takimit Juventus – Torino, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Juventus – Torino me rezultatin 1-0. Golin e epërsisë për Juventusin e shënoi, Douglas Costa në minutën e...

​Morata turpërohet para Cech

Alvaro Morata ka dështuar të shënoi i vetëm me portierin e Arsenalit, Petr Cech, duke e dërguar topin shumë larg portës. /Express/   https://streamable.com/5saxw

Reali, ofertë marramendëse për shërbimet e Harry Kane

Ndonëse te Tottenham të gjithë e mohojnë, Reali i Madridit po ngulmon gjithnjë e më shumë për të marrë shërbimet e sulmuesit anglez, Harry...