Muki me makine të re “AUDI A5”: Si e bleu me rrogë të deputetit...

Nënkryetari i LSDM-së dhe deputet në parlament, Muhamed Zekiri blenë makinë të re “Audi A5”, e cila sipas listave aktuale të çmimeve duket, jo...

Mijallkov për President Konsesual, Gruevski Ambasador në Hungari, ja kush e thotë…

Aktori tetovarë Elmir Sejfullai në rrjetin e tij social ka postuar një propozim me ironi dhe si ide për kandidat të mundëshëm për President...

Zaevi me ligj të ri për ata që marrin nga dy gra!!!

Gazetari nga Tetova, Urim Saliu ben shaka me politikat sociale te Zoran Zaevi, njofton agjencia e lajmeve INA. "Thane se Zaevi pergatit nje ligj qe...

Çak Noris në Budapest, Gruevski ‘fshihet në bodrum’ (VIDEO)

Çak Noris në Budapest, Gruevski fshihet në bodrum Aktori amerikan i filmave aksion Çak Noris ndodhet për vizitë në Budapest të Hungarisë ku ka takuar...

Rrahje në Dibër për postin e kryetarit të komunës, “Direktori” e zhdëp në dajak...

Ende nuk është mbyllur të pamurit për kryetarin tashmë të ndjerë të Dibrës, Ruzhdi Lata, kurse në qytet ka filluar të “vlojë” situata. Burime...

Pampres: Pasi Kosova i vendos taksë Serbisë, Rusia ndal çajin e rusit në Kosovë

Ka filluar hakmarrja e Serbisë ndaj Kosovës pasi kjo e fundit vendosi taksë 100% ndaj saj. Për kët, fqinji ynë verior ka angazhuar nënën...

Edhe Enver Hoxhaj si Ali Ahmeti, ngatërron shqiponjën (FOTO)

Mbledhja e të dy qeverive është mbyllur me gjestin e famshëm berjen e simbolit të Shqiponjës me dy duar. Ajo që bjen në sy është...

Pas skandaleve në Klinikën e Hematologjisë, LSDM drejtimin e kësaj klinike ia jep Lëvizjes...

Pas skandaleve dhe aferave të shumta në Klinikën e Hematologjisë, përfundimisht LSDM vendosi t’ja liron këtë drejtori Lëvizjes Besa! Sipas burimeve mbrena partiake, LSDM...

Ali Ahmeti nuk din ta bëjë shqiponjën, valltarit i plas gazi?! (FOTO)

Ilir Meta, Talat Xhaferi, Bujar Osmani dhe të tjerët pa problem e kanë bë shqiponjën në manifestimin e sotëm që u mbajt në Shkup,...

“Mijallkov ka ngrirë prej të ftohtit, është njejt tek dhoma ku ka vuajtur dënimin...

Deri në Pa Censurë: “Mijallkov si për çudi është në të njëjtën dhomë që ka vuajtur dënimin Sami Luta (rasti “Monstra”) pra qelia G1. Në Shutkë...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!