Njerëzit më dembelë që keni parë /FOTO

Gjithkush është dembel herë pas here. Nëse e kalon gjithë ditën në shtëpi ose shtrihet në shtrat për orë të tëra pa shkuar kudo,...

Meda, Vjollca Haxhiu dhe Gili pushojnë në hotel 100 mijë dollarë nata!

Ju duket krejt e pabesueshme, por ja që artistët tanë edhe këtë shifër prekin kur udhëtojnë drejt vendeve luksoze për t'i shijuar pushimet e...

“Kamenot od blisku doagja!”

Kjo shprehje autentike, na përkujton bisedën telefonike të përgjimeve mes ish shefit të DSK Sasho Mihajllkov dhe ish Zv Kryeministrit Musa Xhaferi disa vite...

“Kamenot od blisku doagja…”!!!

Kjo shprehje autentike, na përkujton bisedën telefonike të përgjimeve mes ish shefit të DSK Sasho Mihajllkov dhe ish Zv Kryeministrit Musa Xhaferi disa vite...

TetovaSot: Musa shtron iftar, ende ka “vjam” prej postit të zv.kryeministrit

Ish zv/kryeministri Musa Xhaferi siç duket ende është nostalgjik për postet që ka pasur. Ai sonte ka shtruar iftar në Restorant Ballkanika në Shkup...

Rafiz Haliti bojkoton iftarin e degës së BDI-së në Saraj?

Dega e BDI-së në Saraj ka shtruar një iftar për anëtarësinë e tyre në këtë komunë. Në iftar kanë prezantuar kryetari i degës, Hysni...

Ahmeti pse nuk ishte në iftar tek Zaevi?!

Mbrëmë kryeministri, Zoran Zaev organizoi iftar për nder të Muajit të shenjtë të Ramazanit ku morën pjesë kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, kryetari...

Ja çka thotë drejtuesi i Universitet të Strugës, prof.dr Armen Kadriu: Inspektorët fyen shqiptarët...

Pas reagimit të inspektorëve për strugalajm.org u shpreh dhe Prof.Dr Armen Kadriu, profesor në UNS i cili deklaroi se: Inspektori Zoran Ristoski në fillimin e...

Asaf Ademi fillon bashkëpunimin me Fatime Fetain, do i dërgojë në burg paraardhësit nga...

Që në ditën e parë në postin e tij ministror, Asaf Ademi ka filluar bashkëpunimin me Prokurorinë Speciale Publike (PSP), e cila heton shumë...