Ç’bën aparati për të numëruar para në zyrën e Ali Ahmetit?

Në një foto të publikuar nga aktivistët e BDI menjëherë pas miratimit të Ligjit të gjuhës shqipe, shifet Ali Ahmeti në një zyrë pune...

Edhe një politikan shqiptar nga Maqedonia pushon në hotelin më të shtrenjtë në botë,...

Kryeministri kosovar Ramush Haradinaj gjatë kohë ishte temë kryesore në mediumet kosovare për shkak të pushimeve të shtrenjta në Hitel Carlton në St Moritz...

Besatarët protestuan para shtëpisë së deputetit Karemani, kërkojnë ta ndryshojë mbiemrin!!! (VIDEO)

Dega e Lëvizjes Besa në Tetovë ka zhvilluar një protestë përpara shtëpisë së deputetit Nexhbedin Karemani. Aktivistët e kësaj partie në duar mbanin pankarta...

Fotografi që po dridh rrjetin, a po kthehet Ermira Mehmeti në politikë me flamurin...

Një fotografi po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale. Aty është ish deputetja Ermira Mehmeti, kurse në sfond flamuri kuq me zi me...

“Çmenden” mediat e VMRO-së, linçojnë Zaevin duke e quajtur shqiptar?!

Mediat e afërta me VMRO-DPMNE kanë nisur një fushatë të ashpër kundër ligjit të ri për gjuhën shqipe, por duke targetuar edhe kryeministrin Zoran...

Zejdi në aksion, ja kë takoi në Gostivar?

Zejd Rexhepi i Lëvizjes Besa sonte ka qëndruar në takim me degën e Gostivarit siç thuhet në një postim të kryetarit të degës së...

Amdi Bajrami “legenda” voton Ligjin për gjuhët, i kërleshet VMRO-së!

Deputeti i Lidhjes Rome, Amdi Bajram edhe pse së fundi po vuan nga sëmundja e sheqerit dhe tensionit, ka mbërritur sot në Kuvend, i...

Skandal seksual në armatën e Maqedonisë, zbulohen emrat e gjeneralëve në lidhje dashurie me...

Gazetari kontravers Zoran Bozhinovski ka publikuar një tekst lidhur me skandale seksuale në armatën e Maqedonisë. Ai shkruan se informacionet i ka siguruar nga...

Mijallkovi i zhgënjyer: Disa shqiptarë që i bëra të pasur, sot më kanë harruar,...

Shumë shqiptarë gjatë qeverisjes së kaluar të VMRO-DPMNE krenoheshin dhe krekoseshin se e njihnin ish-shefin e shërbimit sekret DSK, Sasho Mijallkov. Janë biznesmenë të mirënjohur...

“VIDEO EKSKLUZIVE” nga hyrja e Bilall Kasamit në zyrën e Lëvizjes BESA në Shkup!

Thyerja e derës së zyrave të Lëvizjes BESA në Shkup nga Bilall Kasami ka qenë edhe lajmi më i lexuar ditët e fundit. Ai...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!