Kryetari maqedonas i një komune u thotë administratorëve shqiptarë: Shkoni në Gjermani, nëse s’ju...

Administratorët shqiptarë në një nga komunat që udhëhiqet nga LSDM në një komunë të banuar etnikisht edhe me shqiptarë thonë se edhe pse kanë...

Skandaloze/Foton e Bajram Rexhepit, drejtorit të një institucioni në Maqedoni e ngatërrojnë me ate...

Një pjesë e portaleve maqedonase foton e drejtorit të Resurseve energjetike të Maqedonisë, Bajram Rexhepi e ngatërrojnë me ate të ish-kryeministrit të ndjerë të...

Latasi drejt Spanjës, a po ikën, letra e publikuar në një portal?!

Portali “Dokaz” ka publikuar një letër të paverifikuar që mund të konsiderohet si thashetheme ku shkruan se kryeredaktori i TV Sitel, Dragan Pavloviç –...

Gjysmë lakuriq me vëllanë, kryeministri “reklamon” gjoksin

Të dielat janë bërë për t’u kaluar me familjen dhe miqtë dhe shumë prej nesh zgjedhin edhe vende të veçanta. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj...

E shanë durrësakun e hotelit, por një tjetër u dhuron kaq dashuri kosovarëve/FOTO

Pas raportimit të djeshëm, ku personeli i Hotelit “Ylli i Detit” në Durrës, ofendon rëndë kosovarët duke iu thënë se “jeni racë e m*tit”...

“Ju kosovarët jeni rracë derri, mirë jua bëri serbi”, e tmerrshme ajo që i...

Një rast aspak i këndshëm i ka ndodhur një shtetasi të Kosovës përderisa kishte vendosur t’i kalonte pushimet verore në bregdetin e Shqipërisë. Fillimisht, personi...

Ja kush është shqiptari “baksuz” që humbi Kroacia, shpërthejnë portalet!!!

Finalja e Botërorit ka ofruar një spektakël të jashtëzakonshëm nga të dyja ekipet, por me kurorëzimin e Francës si kampione e këtij edicioni, nuk...

“Funkcioneri” shqiptar që zhag me ngre nuk del nga pushteti, ja rasti i tillë!...

Ky është skeç humoristik i humoristëve gostivaras “Stresat”, të cilët së fundi janë më të ndjekurit dhe se humori i tyre reflekton realitetin në...

Njerëzit do të jetojnë deri në 200 vjeç!! Zbulohen disa profeci të reja të...

Pak kohë më parë Dr. Edmond Fourier, një nga kërkuesit më të mëdhenj rreth punës së Nostradamus bëri një zbulim të madh. Nën një mur...

Merkos ja vënë edhe këtë titull “Prof-dr Eksport – Import Diploma”, ja kush e...

Kryetari i komunës së Strugës, Ramiz Merko vazhdon të jetë në shënjestër të kritikave nga Aleanca për Shqiptarët. Nga kjo parti kanë atakuar me...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!