Zhurnal: “Patrioti” Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të...

Në sheshin “Skënderbe” në Shkup ka filluar protesta e paralajmëruar dhe e organizuar nga  Këshilli i familjarëve të të burgosurve shqiptarë në Maqedoni. Protestuesit mbajnë...

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë?!/FOTO

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka...

Rinia po braktisë BDI-në në Strugë, ja kush është shkaku?!

Anëtarësia e BDI-së, e me theks të veçantë rinia, po largohen nga radhët e BDI-së në Strugë. Këto informacione nuk vijnë nga partitë opozitare,...

Adnan Ismaili “baba” i Lëvizjes së Gashve, akuzat nga krahu i Kasamit!

Në rrjetet sociale kryesisht në facebook kanë shpërthyer akuzat ndaj njërit prej taboreve të  Lëvizjes BESA, e cila dje në Kongres zgjodhi për kryetar...

Kasami po mbulon “birat” me njerëzit e RDK-së së Zendelit?!

Krahu u Lëvizjes BESA të udhëhequr nga Bilall Kasami mezi ka arritur që me njerëzit e RDK-së së Fadil Zendelit dhe ish- aktivistët e...

Godet vëllai i Ali Ahmetit, mesazh të fortë për 10 vjetorin e shtetësisë së...

Vëllau i Ali Ahmetit ka bë edhe një paraqitje në rrjetet sociale. Fekri Ahmeti po dëshmon se ka paraqitje që mund tia ken lakmi edhe...

Tetovarja: Akoma nuk e kam marrë veten, pas asaj…

Mbrëmë ishte nata e dashurisë dhe çiftet i kanë shprehur në mënyrën më romantike të mundshme ndjenjat njëri-tjetrit. Një vajza na ka rrëfyer surprizën...

Zaev: Edhe unë jam shqiptar ortodoks?!

Pas lajmeve se zv/kryeministrja dhe zv/kryetarja e LSDM, Radmilla Sheqerinska ka prejardhje shqiptare, mediat e afërta me VMRO e kanë shpallur shqiptarë ortodoks edhe...

Lumja xhelozon për burrin e saj, Hashim Thaçin!/VIDEO

Zonja e parë e Republikës së Kosovës, Lumnije Thaçi besohet të jetë e mllefosur pasi morri vesh se burri i saj i cili ndodhej...

Ekskluzive: Musa Xhaferi kthehet në Qeveri, ja cilën ministri do ta drejtojë!?

Ish zëvendës/kryeministri për implementimin e Marrëveshjes së Ohrit, Musa Xhaferi pritet të kthehet në post ministror në rikonstruimin e parë të Qeverisë Zaev, që...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!