I kujt është “Lamborghini” që e mori “merimanga” afër Bit Pazarit në Shkup? (Foto)

Parmbrëmë në orët e vonshme në bulevardin “Goce Dellçev” afër Bit Pazarit në Shkup, është vërejtur një “Lamborghini” i bardhë, që e ka marrë...

Brazil, ambulanca ngec në fushë gjatë ndeshjes, e shtyjnë futbollistët (VIDEO)

Lojtarët e Flamengos dhe Vasco da Gama-s janë detyruar të shtyjnë autoambulancën, e cila u fut në fushë për t’i ardhur në ndihmë një...

Në 11 Tetor ndërpritet interneti në botë, ja arsyeja

Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet “zona e sigurisë” si proces për të rritur...

Rama bën kosh, batuta me Ahmetajn: Ky ka motorin, unë timonin

Kryeministri Edi Rama ka vizatuar sot shkollën profesionale Karl Gega në Tiranë, ku ka parë nga afër ndryshimet që ka pësuar ky institucion arsimor....

Hashim Thaçi e quan Artan Grubin me nofkën “Specialja”, shikoni videon (Video)

Pas takimit në Qeveri me kryeministrin Zoran Zaev, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi realizoi takime edhe në Parlamentin e Maqedonisë. Fillimisht u prit nga...

Pas shumë thashethemeve flet gazetari Musliu: E njoh nënën e Vuçiç, por nuk jam...

Gazetari shqiptar Fahri Musliu ka mohuar lajmin e dhënë nga një portal kroat se ai është babai i kryeministrit serb, Vuçic. Në faqen e tij...

Thaçi dekoron edhe Mentor Kurtishin, i jep “Zheletën Presidenciale”!!!

E mërkura e 1 gushtit duket se ka qenë një ditë shumë e mirë për estradën kosovare. Dy pjestarë të këtij grupacioni kanë pasur...

Shqiptari i propozon Paris Hiltonit ta bëjë dasmën në një restaurant në Zllakuqan të...

Multimilioneren Paris Hilton para ca ditësh nuk i ka rezistuar dot propozimit për fejesë të të dashurit të saj, aktorit dhe modelit Chris Zylka. Ata...

S’kanë të ndalur keqpërdorimet e veturave zyrtare, tani mbushen me speca çara (FOTO)

Keqpërdormi i veturave zyrtare është bërë “sëmundje” nga disa zyrtarë shtetëror. Në disa foto, të siguruar nga “Indeksonline”, shihet automjeti me targa “6Z” i cili...

Konjufca nuk tërhiqet nga fjalët: Nëse Haradinaj përleshet me Albinin, Albini e ‘sos’ (Video)

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka thënë se nuk tërhiqet nga fjalët që ka thënë sot se “Nëse Haradinaj përleshet...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!