Besoni ose jo, “kingu” kërçovar i tallavasë bëhet me aeroplan privat (FOTO)

Ai bën atmosferë ngado që shkel, e kjo tashmë dihet me që është ndër këngëtarët më të kërkuar të muzikës popullore, shkruan Kosovarja. Në...

Torta euroatlantike për ditëlindjen e Ali Ahmetit (FOTO)

Bashkëpunëtorët e liderit të shqiptarëve të Maqedonisë dhe veprimtarit të çështjes kombëtare shqiptare në rajon, Ali Ahmeti janë përkujdesur për tortën e veçantë me...

Komentet e lexuesve: Njejtë, sikur Zaevi edhe Gruevski!

Një një anketë të realizuar në forumin social të INA-s, me pyetjen përshkruani me një fjalë Zaevin dhe Gruevskin, qindra e mijëra qytetarë shqiptarë...

“Masakrohet” Muki pas lirimit të Miajllkovit, shikoni çka i bëjnë në FB

Pas lirimit të ish drejtorit të DSK-së, Sasho Miajllkov nga burgu i Shutkës, shqiptarët kanë masakruar me komente negative deputetin e LSDM-së, Muhamed Zekirin. Muki...

Almakos: Pritet kalimi i Hazbi Likës te Aleanca për Shqiptarët?!

Vetëm kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari dhe ish deputeti dhe nënkryetari i partisë, Rafiz Haliti kanë reaguar ndaj ndërrimit të Hazbi Likës...

Ja çka thotë plaku i Tetovës për Teuta Arifin (VIDEO)

Plaku 80-vjeçar nga Kalishti flet për luftën e 2001, Ali Ahmetin, për Teuta Arifin, për familjen e tij, për Tetovën… https://www.youtube.com/watch?time_continue=35&v=_lwODJB8OFY

Mbjellja e flokëve, modë në BDI-në e Strugës!? (Foto)

VOX Struga ditë më parë njoftoi për mënyrën e mbjelljevetë flokëve në Turqi dhe se kjo dukuri po bëhet modë edhe në Strugë. Shumë...

Dy reklamat hit të vitit 2018: Mbjellja e flokëve dhe shpërngulja në Gjermani!

Dy reklamat hit të 2018-tës dhe biznesi n’qiell: Transplantimi i flokëve dhe shpërngulje në Gjermani. Mendimi im: S’ke hajër as nga flokët e huaja e as nga...

Maktel: Gruevski ka paguar azilin në Hungari, ja shifra milionëshe

Maktel nga burimet në VMRO DPMNE dhe Ministrinë e Brendshme zbulon se ka të dhëna serioze se Gruevski transferoi nga llogaritë e tij në...

Muki me makine të re “AUDI A5”: Si e bleu me rrogë të deputetit...

Nënkryetari i LSDM-së dhe deputet në parlament, Muhamed Zekiri blenë makinë të re “Audi A5”, e cila sipas listave aktuale të çmimeve duket, jo...