‘Çdo gjë që unë bëj e bëj për ju’! As larg nuses, as larg nënës!

Picture of INA
INA

01/09/2023

Luizi dhe Kiara po shijojnë romancën e tyre pas përfundimit të “Big Brother VIP” dhe duken më të lumtur se kurrë.

Por përveç kohës që kalojnë me njëri tjetrin, ata nuk ndahen as nga familjet e tyre. Këtë e ka vërtetuar edhe këngëtari sot, teksa ka postuar një foto, ku shfaqet duke folur në një video-call me moderatoren dhe nënën e tij njëkohësisht.

Kjo tregon edhe njëherë se marrëdhëniet e Kiarës me vjehrrën e saj janë shumë të mira, teksa janë parë shpesh së bashku edhe duke bërë shoping.

Disa ditë më parë, prondërit e Kiarës festuan 30-vjetorin e martësës së tyre, dhe të pranishëm ishin sigurisht dhe familjarë të luizit.

TË FUNDIT
9 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

22 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
20 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ