‘Çelet’ Jori, sqaron raportin me Noizyn

INA
INA

11 Korrik, 2023

Reagon Jori, sqaron raportin me Noizyn.

Jori Delli ka sqaruar se me Noizyn janë miq dhe se nuk ka ndodhur asgjë mes tyre. Ata flasin ndonjëherë, por gjithmonë në mënyrë shoqërore.

Gjatë një dreke me Gerti Koxhën në emisionin “Kepi i Vipave”, bukuroshja është pyetur për marrëdhënien që ka me reperin e njohur.

Në bashkëbisedimin e transmetuar nga Top Channel, Gerti fillimisht e ka pyetur se si ka shkuar videoklipi me Noizyn: “Shumë mirë, kishim disa skena të ndryshme”.
Lidhur me thashethemet për një lidhe të aluduar, modelja ka treguar para kamerave se është beqare dhe nuk ka asnjë mashkull në jetën e saj. Me Noizyn janë thjesht miq dhe nuk ka asnjë gjë mes tyre.

“Unë jam beqare, e paprekur për momentin dhe dua ta theksoj që me Noizyn nuk ka ndodhur asnjë gjë, kemi bërë videoklipin, jemi në një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore. Ndonjëherë flasim bashkë, për shembull më ka dërguar disa pjesë të videos kur kanë bërë montazhin dhe kaq”, ka sqaruar ajo.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri-luizi

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Është shumë i fortë dhe ka…

luiz-ejlli

Luiz Ejlli me një performancë speciale në premierën e “Dancing With The Stars”

sara-hoxha-

“Rri ekstremisht e zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën”- Sara Hoxha “kapet” me ndjekësen: Mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi

fero arbenita

I bie pishman? Fero fshin kërkimfaljen ndaj Arbenitës

elvis-pupa

Elvis Pupa ‘leksion’ emancipimi për Albano Bogdo që nuk kërkoi ndjesë publike ndaj Beatrix Ramosajt (Video)

eduard grishaj arbana

Arbana Osmani kritikohet për veshje, nuk heziton të kthejë përgjigje publike

enca haxhiaj

Rrëzohet kërkesa e Prokurorisë, nuk ka burg për Encën

luizi

Nuk është Kiara/ Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe ajo është…

Screenshot_2023-10-03-20-20-50-656-edit_com.instagram.android

Publikohet kënga e re e Luizit “Pa ty”

INFO

NA NDIQ