Çellsi futet në “garë” për shërbimet e holandezit te Barca

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

“Blutë” e Londrës duket se nuk janë mjaftuar nga 326 milionë eurot e shpenzuar në merkaton e dimrit dhe tashmë po mendojnë për transferimet e reja, në fraksionin e ri të merkatos.

Sipas mediave spanjolle, Çellsi ka hyrë në “garë” për shërbimet e holandezit te Barcelona, Frenki de Jong, me “blutë” që janë të gatshëm të derdhin në arkat e “katalanasve” plot 80 milionë euro për “tulipanin”.

Ndërkaq, kujtojmë se për mesfushorin hollandez në garë që nga viti i shkuar janë dhe “gjigandët” e Premier Ligws, Man. Junajted, mirëpo “blutë” duket të jenë më të favorizuar me De Jong, i cili nuk e dëshiron kalimin te “Djajtë e Kuq”.

TË FUNDIT
8 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
9 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
9 orë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit
9 orë
Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë
9 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

ME TE LEXUARA

9 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
8 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
1 ditë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
1 ditë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
1 ditë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
9 orë
Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”
9 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

LEXO MË SHUMË

manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

lukaku

Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë

araujo

Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!…

perez real

Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

INFO

NA NDIQ