“Çfarë do bëja unë pa ty?”, banorja e BBVA shfaqet e afërt me Meriton Mjekiqin

INA
INA

22/01/2024

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, atë të Big Brother ndër banorët më të përfolur aktualisht janë Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli.

Gjatë ditëve të fundi tata janë parë shumë të afërt me njëri- tjetrin. Puthjet dhe përqafimet mes tyre nuk kanë munguar.

Madje mbrëmjen e kaluar, Ilnisa ka përqafuar Meritonin dhe i ka thënë: Çfarë do të bëja unë në këtë shtëpi pa ty, nuk e di.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ