“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

Picture of INA
INA

18/05/2024

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme.

Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk po ë bënte për shkak të Romeos.

Ai madje është shprehur se nuk preferon të bjerë në nivelin e Gracianos, duke e etiketuar me fjalën bionde dhe më pas duke ia shpjeguar se bionde përdoret për vajzat që nuk janë inteligjente.

Ndërkohë që është mërzitur për këtë etiketim të Meritonit, Heidi ka shkuar menjëherë dhe i ka treguar të gjithë situatën Romeos, i cili nuk e ka pritur aspak mirë.

Për këtë arsye, ai më pas ka diskutuar me Meritonit, duke i thënë se është mërzitur shumë me etiketimin që i ka bërë Heidit.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Më ke mërzitur shumë vëlla, më ke mërzitur.

Meritoni: Pse?

Romeo: Për atë gjënë, i ke thënë bionde asaj tjetrës.

Meritoni: Për bionde?

Romeo: I ke futur Gracianon?

Meritoni: I thashë që nuk bie në nivelin e Gracianos për të dhënë etiketime dhe epitete sepse nuk jam ai nivel. Dhe për shkak të Romeos, unë nuk i kam dhënë epitete sic më ka dhënë ajo, përndjekës.

Romeo: Çfarë epitetesh?

Meritoni: Po kjo është, se vetëm për të provokuar dhe lënduar, e thotë edhe ajo. Dhe unë nëse doja të lëndoja, mund t’i kisha dhënë një etiketim që ajo nuk e ka hiç siç më ka thënë ajo mua që jam përndjekës, që nuk e jam. Kaq është muhabeti, asgjë tjetër. Mos u mërzit për asgjë. Unë nuk e bëj sepse unë nuk bie në nivelin e të tjerëve, që për gjëra që nuk i ka, t’ja them. Dhe për shkak të respektit që je në lidhje, unë nuk e bëj për të të lënduar se nuk i ke.

TË FUNDIT
4 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
4 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ