Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

INA
INA

29/09/2023

Ishte planifikuar të fillonte në vjeshtë të këtij viti.

Bëhet fjalë për ‘Big Brother Vip Albania’.

Thuhej se edicioni i tretë i këtij formati do ta ketë nisjen në 3 muajt e fundit të 2023-shit por paska ndryshuar datë.

Sipas burimeve të n’ZOOM mësohet se me të filluar ‘Dancing with the stars’, ‘BBVA’ është bartur në janar të vitit që po vjen.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

ismet bexheti

Ismet Bexheti me këngën e re “Vajza e dëshmorit është ba nuse n’fustan të t’bardhë”, tregon kujt i kushtohet (VIDEO)

INFO

NA NDIQ