Çfarë ndodhi? Sara Hoxha shpërthen në lot në mes të mes të koncertit!

Picture of INA
INA

10/06/2024

Ish-partnerja e reperit nga Kosova, Ledri Vulës, Sara Hoxha ditën e sotme ka ndarë me ndjkësit e saj në Instagram një momente emocionues.

Ajo ka marrë pjesë në koncerin “ColdPlay” në Athinë së bashku me disa mikeshat e saj, ndërsa në një moment Sara është emocionuar nga muzika dhe ka shpërthyer në lot.

“Ky koncert kishte dy anët e tij”– ka shkruar influencerja krahas videos duke treguar që ata ishin lot gëzimi.

TË FUNDIT
6 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
6 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
6 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
12 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
14 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

ME TE LEXUARA

2 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
1 ditë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
1 ditë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
1 ditë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
14 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
12 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
6 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

LEXO MË SHUMË

ramadani hysaj asani

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

luizi-jacobs

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

INFO

NA NDIQ