Çfarë nënkupton fjala Putana? – që Amos e përdori për ta ofenduar Kiarën

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/02/2023

Nga mali i dajtit ku artisti Amos do merrte e do kërcënonte dhe do shantazhonte Luizin, kaluam në “Ishalla digjet dhe pishina të kishte benzinë,jo ujë”

Në Prime, Amosi shet moral, pretendon nivel artistik dhe kulturor.

I thotë Oltës:”Ça të bëjmë,me këta na kanë futur”

Me siguri harron çfarë thotë vetë dhe sigurisht që produksioni nuk është aty për t’ja kujtuar por për t’ia fshehur sa më mirë.

Por,kush ka TikTok e njohin shumë mirë personazhin e famshëm Andrea,i cili gjithmonë sjell video dhe momente pikante,me humor dhe ironi.

Së fundmi ai ka shpërndarë një pjesë ku duket se Amosi ka debatuar me Luizin dhe kur ky i fundit largohet,Amosi thotë:”Krisu tashi ti dhe ajo putana jote”

Kujtojmë që edhe pak më parë,i përplasi Nitës derën në fytyrë sepse nuk po përballonte dot mjaullimat e maces që Vëllai i madh ja futi në shtëpi dhe ai nuk duhej të reagonte.

Që edhe kjo video denigruese ndaj Kiarës që e paralelizon me një të përdalë rruge nuk do dali në Prime ne e dimë..

Ky “artisti” ka hyrë me rol antagonisti?

TË FUNDIT
9 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
15 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
16 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
16 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
18 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

15 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
9 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
1 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
1 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
22 orë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës
21 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
18 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ