Çfarë ngjau me lojtarin shqiptar në Arabinë Saudite?

ina-online
ina-online

18 Gusht, 2023

Futbollisti shqiptar, Ezgjan Alioski, pas një asistimi të bukur (në golin e parë) mbrëmë në triumfin e skuadrës së tij Al Ahly me rezultat 3:1 ndaj Al Khaleej, ka pas probleme shëndetësore.

Reprezentuesi i Maqedonisë së Veriut u paraqit nëntëdhjetë minuta në fushë, ai papritur pati një problem dhe u dërgua në spital.

“Megjithatë, klubi dhe vetë lojtari konfirmuan se nuk ishte asgjë serioze dhe ai u lirua menjëherë që të shkonte në shtëpi.

Ky është një fenomen i zakonshëm shëndetësor në një pjesë të botës ku temperaturat janë jashtëzakonisht të larta”, shkruan medium maqedonas “Sportmedia”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Ronaldo Al Nassr

Cristiano Ronaldo shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

barcelona

Sergio Ramos i dhuron fitoren Barcelonës… (FOTO)

mario balotelli

Balotelli godet rëndë Mourinhon: Duhet të marrë përgjegjësi si burrë

di maria

Di María, “heroi” i triumfit ndaj Portos: “Klasikët nuk luhen, ato fitohen”

anceloti

Ancelotti shigjeton Barcelonën për korruptimin e arbitrave: Diçka shumë serioze, jemi të shqetësuar

vedat-muriqi

Muriqi në mesin e më të mëdhenjve të Mallorcas, po synon t’i kalojë legjendat e klubit

chelsea

“Sherr” në tunel me gjyqtarët, FA ka nisur një hetim për kapitenin e Chelseat…

novak-gjokovic

Djokoviç bën homazhe për terroristët serbë të vrarë në Kosovë! Mediat kroate kritikojnë qëndrimin e tenistit serb…

Pep Guardiola

Guardiola indiferent, nuk e bën dramë eliminimin nga Kupa e Ligës…

INFO

NA NDIQ