Çfarë po ndodh? Ilir Shaqiri futet papritur në “Big Brother VIP 2”

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/02/2023

Banorët e “Big Brother VIP” janë gjendur sot në situatat të pazakonta si pasojë e provës së mosreagimit. Produksioni ka futur në shtëpinë e fashmshme fituesin e edicionit të parë të Big Brother, Ilir Shaqirin për ë sfiduar banorët.

Por ata janë gjendur të papërgatitur dhe kanë humbur sfidën duket takuar e përqafuar Ilirin.

Ai ka dal në oborr teksa të gjithë banorët janë mbledhur rreth tij.

Ajo që bie menjëherë në sy është se si Iliri takon Luizin dhe i ofron atij një cigare teksa nis pa humbur kohë bisedën me banorët e tjerë.

Ndër të tjera ai ka patur një bisedë të shkurtër me Luizin, teksa nuk ka munguar dhe kurioziteti i banorëve të tjerë për të ditur infomacione nga jashtë dhe se si shihen ata nga audience.

Pjesë nga biseda:

Iliri: Kush ka hyrë i parë do dal i fundit.

Luizi: Olta ka hyrë

Iliri: Ti hyre i fundit, por ndoshta do jesh i pari në fund

TË FUNDIT
16 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
16 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
20 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
1 ditë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
1 ditë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

20 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
16 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
16 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ